Ana sayfa Ürünlerkas geliştirme steroidler

Ham Trenbolone Asetat Kas Yapısı Steroidleri Kesme Çevrimi İçin Sarı Toz CAS 10161-34-9

Sertifika
Çin Hengyang Desen Biotechnology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hengyang Desen Biotechnology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Harika, teşekkürler Irina. Şimdiye kadarki en hızlı ve en duyarlı kişi oldun, gelecekte benden çok iş çıkacaksın.

—— Brezilya Andressa Hernandez

EllenCaisin! Ürünü test ediyorum, çok güzel! Çok mutlu. ve ben ikramları aileme verdim, şimdiye kadar kullandığım en iyi sen olabilirsin. en iyi servis!!!

—— Kanada Gabriel Collin

Aaron harika! Paketi aldım. Harika paketleme için çok teşekkür ederim. Eğer kaliteli ise, uzun zaman müşteri olarak bana sahip olmalısınız.

—— ABD'den Mitch Kelly

Evet Koala! Paket çok teşekkür etti, Koala. Şimdi başka bir sipariş vermek istiyorum. T3 ve tren ne kadar

—— Joaquin Vega İspanya'dan

Ben sohbet şimdi

Ham Trenbolone Asetat Kas Yapısı Steroidleri Kesme Çevrimi İçin Sarı Toz CAS 10161-34-9

Raw Trenbolone Acetate Muscle Building Steroids Yellow Powder For Cutting Cycle CAS 10161-34-9
Raw Trenbolone Acetate Muscle Building Steroids Yellow Powder For Cutting Cycle CAS 10161-34-9 Raw Trenbolone Acetate Muscle Building Steroids Yellow Powder For Cutting Cycle CAS 10161-34-9 Raw Trenbolone Acetate Muscle Building Steroids Yellow Powder For Cutting Cycle CAS 10161-34-9 Raw Trenbolone Acetate Muscle Building Steroids Yellow Powder For Cutting Cycle CAS 10161-34-9

Büyük resim :  Ham Trenbolone Asetat Kas Yapısı Steroidleri Kesme Çevrimi İçin Sarı Toz CAS 10161-34-9

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Info@desen-nutrition.com
Sertifika: ISO9001,SGS,UKAS, GMP
Model numarası: 10161-34-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Ücretsiz Örnekler kullanılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10iu / şişe, 10vials / kit
Teslim süresi: 3-6 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
Yetenek temini: 10000-30000iu / ay
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: Trenbolone asetat Saflık: % 99
Moleküler formülü: C20H24O3 Görünüm: Sarı kristalloid tozu
Ambalaj: Discreet garantili gümrük geçmek için ambalaj Belirtimi: 75 m / ml, 100 mg / ml, 150 mg / ml, 200 mg / ml
Vurgulamak:

safe muscle building steroids

,

anabolik steroidler vücut

Trenbolone Asetat , ilaç Trenbolone'un bir sürümüdür. Bu anabolik steroidin amacı sığırlara toplu kas kütlesini katliamlara göndermeden önce eklemekti. Trenbolone Acetate bazen Finaject olarak satıyor.

Bugün Bodybuilders, hacim ve kesme için Trenbolone Asetat döngüleri kullanıyor.

Trenbolone Asetat, son derece güçlü bir anabolik steroiddir ve birçok performans arttırıcı atlet tarafından en büyük anabolik steroid olarak kabul edilir. Bu, piyasadaki en çok yönlü anabolik steroidlerden biridir ve diğer steroidlerden oldukça farklı yararlar sağlayabilir.

Kesme Döngüsü CAS 10161-34-9 Ham Trenbolone Asetat Kas Bina Steroidler Sarı Toz

Açıklamaları:

Ürün adı Trenbolon Asetat
Eş anlamlı Trienolon, Trienbolon, Tren Ası 19-nor-,9,11-testosteron, Δ9,11-nandrolon, estra-4,9,11-trien-17β-ol-3-on, Revalor, Finaplix, Finajet, Trenabol, Revalor- H, Finaplix H; Finaplix-S; RU 1697; Trienbolone asetat, Trenbolone Ace, Tren Asetat
Moleküler formül C20H24O3
Moleküler ağırlık 312.4028
CAS 10161-34-9
kullanım Trenbolon Asetat, farmasötik materyal olarak kullanılabilir. Ana işlevi metabolizmayı teşvik etmektir. Anabolik etkiler arasında kas kütlesinin ve kuvvetinin büyümesi, artmış kemik yoğunluğu ve kuvvetinin yanı sıra lineer büyümenin ve kemik olgunlaşmasının uyarılması yer alır.

Trenbolone Asetat, anabolik steroid dünyasında çok sayıda efsaneye de tabidir, ancak umarım bu efsaneleri ortadan kaldırabilir ve bileşik hakkında kesin bir anlayış kazanabiliriz. Trenbolone Asetat resmi olarak veteriner sınıfı anabolik androjenik steroid olarak sınıflandırılmıştır.

Trenbolone, mevcut en güçlü ve güçlü steroidlerden biridir. Dahası, aynı zamanda, hacim ve kesme döngülerinde de iyi çalıştığı için en çok yönlü olanlardan biridir. Bir sonraki çevriminizde Trenbolone Asetat'ı düşünüyorsanız, kendinizi güvende tutmak için nasıl kullanılacağını anladığınızdan emin olun.

Trenbolone Asetat, onu inanılmaz derecede popüler hale getiren birkaç değişiklik taşır. İlk olarak, Trenbolone Asetat aromatize etmez veya kan dolaşımında östrojene dönüşmez. Bu, steroidlerin androjenik etkilerine özellikle duyarlı olanlar için harika bir haber. İkincisi, Trenbolone Asetat, kullanımdan hemen sonra çalışmaya başlaması anlamına gelen kısa bir ester taşır. Trenbolone Asetat, üç günlük bir süre boyunca aktif bir yarı ömre sahiptir, bu nedenle diğer günlük dozlar en iyisidir.

Uygulamalar:

Trenbolone asetat, birçok avantajı nedeniyle vücut geliştirme endüstrisinde oldukça popülerdir. Sadece kas dokusunda önemli bir büyümeye neden olmaz, aynı zamanda yoğunluğu, sertliği, vaskülariteyi ve aynı zamanda kurulukta da artacaktır. Aynı zamanda iyi bilinen bir güç arttırıcıdır ve vücut geliştiriciler gibi bazı güç atletleri programlarında kullanır. Et endüstrisinde kullanımı ile kanıtlandığı gibi, yeniden kasıtlamak (kas kazanmak) için de en iyi ilaçlardan biridir. Ayrıca hızlı yağ kaybına neden olur. Saldırganlığı ve atılganlığı artırmadaki rolü iyi bilinir.

Trenbolon asetatın bir başka yararı, kan akışını bir hafta kadar kısa bir sürede çabuk temizlemesidir.

Kabarcık ve Kesim:

Trenbolone Asetat, hacim ve kesme çevrimlerinde bir yere sahiptir. Vücudu kas büyümesi için ana anabolik bir duruma sokmakla kalmaz, aynı zamanda kollarda, uyluklarda ve karın bölgesinde yağ birikiminden sorumlu olan glukokortikoid hormonları da inhibe eder. Bir hacim çevriminde Tren, vücudu anabolik bir duruma sokarak emer. Kesim yaparken, Tren, kalorileri azalttıkça ve egzersizlerin yoğunluğunu arttırarak kazançlar elde etmenize yardımcı olur. Diyet ve egzersiz planınızın yanı sıra dozunuzla ilgili.

Trenbolon Asetat Dozları:

Ortalama Trenbolone Asetat dozu, döngüsünüze ve yığınıza göre değişir. Sezon dışı hacim döngüsü sırasında, çoğu vücut geliştiricisi, her gün 50mg'nin rahat ve etkili olduğunu görür. Bazı erkekler sorun olmaksızın her gün 100 mg'a kadar tahammül ederler ve bunun onlar için en iyi sonuçları sunduğu sonucuna varırlar. Bir kesim döngüsü sırasında insanlar, zarfı biraz daha fazla Tren ile itme eğilimindedir ve her gün 100mg'den daha yüksek dozlar kullanırlar, ancak herkes yan etki riski arttıkça bunlara tolerans gösteremez.

Hiç kimse, iyi tolere etmese bile, her gün 200 mg'dan fazla kullanamaz.

Trenbolone asetat, insanoğlunun en popüler, en güçlü ve en sevilen anabolik steroidlerinden biridir. Hemen hemen her döngüde veya yığında iyi uyuyor ve sonuçları eşsizdir. Bununla birlikte, Tren'in yeni başlayanlar için olmadığını belirtmek önemlidir; Bisiklete binme anabolik steroidler ile iyi bir deneyiminiz varsa bunu kullanmalısınız.

Trenbolone Asetat Döngüsü:

1 Üç ester arasındaki birincil fark, Trenbolone Asetatın daha kısa bir yarı ömre sahip olmasıdır.
2 Trenbolone Asetat'ın yarı ömrü, vücudunuzun steroid ile nasıl çalıştığına bağlı olarak 48-72 saattir.
3 Trenbolon Heksahidrobenzilkaronat (Parabolan olarak da bilinir) 14 günlük bir yarı ömre sahipken, Trenbolone Enanthate'nin 7-10 günlük bir yarı ömrü vardır.
4 Bu, Trenbolone Asetat döngüsünün her gün ya da her gün steroid almaktan, Trenbolone Enanthate ve Parabolan için her haftaya denk geleceği anlamına gelir.
5 Trenbolone Asetat, bir kesme döngüsü sırasında yorumlara göre Winstrol ile iyi bir şekilde eşleşir.
6 Standart Trenbolone Asetat dozu genellikle 10 hafta boyunca günde yaklaşık 50 mg'dır. Bazı insanlar bunun yerine her gün 100 mg alırlar.
7 Gittiğiniz en fazla 100 mg'dır, ancak bu yan etki riskinizi artıracaktır.
8 Döngü süresi Trenbolone'a yeni gelen vücut geliştiriciler için 8-12 hafta ve daha gelişmiş olan vücut geliştiriciler için 14 haftaya kadardır.
9 Trenbolone Asetat siklusu Winstrol ile istiflendiğinde, Winny olarak da bilinirse, ilaç kombinasyonu yağ rezervlerini yakarak vücut görüntüsünü canlandırmaya yardımcı olur.
10 Bazı vücut geliştiriciler son dört hafta boyunca Winny'yi şişirme döngüsüne ekleyerek güzel ve keskin bir görünüm elde ederler. Standart Winstrol dozajı günde 60 mg'dır. Winstrol tabletleri en iyi şekilde çalışır.

Trenbolon Asetat HPLC:

Bizim avantajlarımız:

1: biz fabrika, biz her zaman taze toz var.
2: biz stokta ürün var, ben parsel gemi olacak ödeme onaylandıktan sonra, takip numarası ve ambalaj fotoğrafları ertesi gün verilir!
3: Bu alanda dünya çapında birkaç yıldır iş yapıyoruz. Zengin deneyimlerimiz var. Size iyi hizmet verebiliriz.
4: Ürünleri size gizli paketler olarak gönderebiliriz. Gümrüklerin geçmesi güvenli. Size ambalaj fotoğraflarını göstermekten memnuniyet duyuyorum.
5: gerekirse referans için tarifleri sağlayabilirim.
6: 7/24 için sıcak satış sonrası servis. Sorunuzdan herhangi biri mümkün olan en kısa sürede çözülecektir.
7. Büyük bir sipariş yaptığınızda indirim yapılacaktır.
8. Farklı boyuttaki vialleri, sterilize edilmiş şişeleri eksiksiz, kıvırma aleti, etiket, kutu vb. Sağlıyoruz ...... Hangi boyuta ihtiyacınız olursa olsun, sizin için hiçbir çaba sarf etmeyeceğiz.

Premix Steroid Sıvı Listemiz:

Enjeksiyon sıvı
Dianabol 50 50 mg / ml
Dianabol 80 80 mg / ml
Winstrol 100 (Stanozolol) Ürün Tükenmiştir 100 mg / ml
Anadrol 50 50 mg / ml
Anavar 50 50 mg / ml
DECA 200 200 mg / ml
DECA 250 250 mg / ml
NPP 200 200 mg / ml
Nandrolone 200 (Nandrolone Cypionate) 200 mg / ml
Boldenone 200 (Boldenone Cypionate) 200 mg / ml
Boldenone 300 (Boldenon undesilenat) 300 mg / ml
Cypoject 250 (Testosteron Cypionate) 250 mg / ml
Enanject 250 (Testosteron Enanthate) 250 mg / ml
Enanject 600 (Testosteron Enanthate) 600 mg / ml
Propionat 100 (Testosteron Propiyonat) 100 mg / ml
Sustanon 200 testosteron propiyonat 24 mg / ml
testosteron fenilpropiyonat 48 mg / ml
testosteron izokaproat 48 mg / ml
testosteron dekanoat 80 mg / ml
Sustanon 250 250 mg / ml
Sustanon 300 300 mg / ml
Sustanon 400 400 mg / ml
Undecanoate 500 (Testosteron Undekanoat) 500 mg / ml
Trenabol 100 (Trenbolone Bankası) 100 mg / ml
Trenabolik 80 (Trenbolon Asetat) 80 mg / ml
Trenabolik 100 (Trenbolon Asetat) 100 mg / ml
Trenabolik 200 (Trenbolon Asetat) 200 mg / ml
Trenaject 60 (Trenbolone Enanthate) 60 mg / ml
Trenaject 100 (Trenbolone Enanthate) 100 mg / ml
Trenaject 150 (Trenbolone Enanthate) 150 mg / ml
Trenaject 200 (Trenbolone Enanthate) 200 mg / ml
Parabolon 50 (Trenbolon hekzahidrobenzilkarbonat) 50 mg / ml
Masteron 100 (Drostanolone Propionate) 100 mg / ml
Masteron 200 (Drostanolone Enanthate) 200 mg / ml
Primoject 100 (Methenolone Enanthate) 100 mg / ml
TMT Blend 375 Trenbolone Enanthate 125mg / ml Drostanolone Enanthate 125mg / ml Testosteron Enantat 125mg / ml
TM Blend 500 Trenbolone Enanthate 250mg / ml Drostanolone Enanthate 250mg / ml
Tri tren

trenbolon asetat 50mg / ml

trenbolon hekzahidrobenzilkarbonat 50mg / ml

trenbolone enanthate 100mg / ml

Trenbolon Asetat 75 mg / ml

Masteron propionat 75mg / ml

Testosteron Propionat 75mg / ml

Trenbolon Asetat 75 mg / ml

Trenbolone Enanthate 75mg / ml

Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat 75 mg / ml

İletişim bilgileri
Hengyang Desen Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)