Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

USP Dianabol Tozu Methandrostenolon Anabolik Steroidler Hormon Dbol Tozları

Sertifika
Çin Hengyang Desen Biotechnology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hengyang Desen Biotechnology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Harika, teşekkürler Irina. Şimdiye kadarki en hızlı ve en duyarlı kişi oldun, gelecekte benden çok iş çıkacaksın.

—— Brezilya Andressa Hernandez

EllenCaisin! Ürünü test ediyorum, çok güzel! Çok mutlu. ve ben ikramları aileme verdim, şimdiye kadar kullandığım en iyi sen olabilirsin. en iyi servis!!!

—— Kanada Gabriel Collin

Aaron harika! Paketi aldım. Harika paketleme için çok teşekkür ederim. Eğer kaliteli ise, uzun zaman müşteri olarak bana sahip olmalısınız.

—— ABD'den Mitch Kelly

Evet Koala! Paket çok teşekkür etti, Koala. Şimdi başka bir sipariş vermek istiyorum. T3 ve tren ne kadar

—— Joaquin Vega İspanya'dan

Ben sohbet şimdi

USP Dianabol Tozu Methandrostenolon Anabolik Steroidler Hormon Dbol Tozları

USP Dianabol Hormones Raw Anabolic Steroids Methandrostenolone For Bodybuilding
USP Dianabol Hormones Raw Anabolic Steroids Methandrostenolone For Bodybuilding USP Dianabol Hormones Raw Anabolic Steroids Methandrostenolone For Bodybuilding USP Dianabol Hormones Raw Anabolic Steroids Methandrostenolone For Bodybuilding USP Dianabol Hormones Raw Anabolic Steroids Methandrostenolone For Bodybuilding

Büyük resim :  USP Dianabol Tozu Methandrostenolon Anabolik Steroidler Hormon Dbol Tozları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Info@desen-nutrition.com
Sertifika: ISO9001,SGS,UKAS,GMP
Model numarası: CAS 72-63-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Ücretsiz Örnekler kullanılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: sağduyulu ve güvenli folyo çanta veya kalay
Teslim süresi: 3-6 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
Yetenek temini: aylık 5000 kilogram
Detaylı ürün tanımı
Eş anlamlı sözcükler: Methandienone; Methandrostenolone Moleküler formülü: C20H28O2
Moleküler ağırlık: 300.4351 Ambalaj: Discreet garantili gümrük geçmek için ambalaj
Görünüm: Beyaz kristal toz Depolama: Serin, Havalandırmalı ve Kuru Yer
Vurgulamak:

Ham hormon tozlar

,

kas steroid inşa

Dianabol (methandrostenolone, methandienone), 1958'de piyasaya sürüldüğünden beri vücut geliştirmedeki en önemli anabolik steroidlerden biri olmuştur. Ayrıca "Dbol" olarak da bilinen bu oral bileşik, en iyi, steroid döngüleri ile birlikte enjektabl steroidler için kullanılır. tek başına kullanılan değer de.

Dianabol, kas kütlesinde büyük kazançlar üretebilen güçlü bir steroid bileşiğidir. Methandienone da en eski steroid bileşiklerinden biridir ve steroid teknolojisindeki gelişmelere rağmen, D-bol hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Karaciğer için toksik olmasına ve yüksek dozların önerilmemesine rağmen, D-bol kullanımından kaynaklanan yan etkiler ılımlıdır. Methandienone genellikle vücut geliştiriciler ve atletler tarafından kas kazanımlarını başlatmak için ya da diğer ilaçların döngüleri arasında bir köprü olarak kazançları korumak için kullanılır.

Vücut Geliştirme İçin USP Dianabol Hormonları Ham Anabolik Steroidler Methandrostenolone

Ürün adı Dianabol
takma ad Methandienone; Methandienone; methandrostenolone; Dbol; Methandrostenolon Tozu; Methandrostenolone tozu, Raw dianabol tozu, Dianabol tozu satmak; Toplu dianabol tozu, Dianabol tozu satın
CAS 72-63-9
MF C20H28O2
EINECS 200-787-2
Görünüm Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Standart USP

Açıklamaları:

Dianabol tüm zamanların en popüler ve en önemli anabolik steroidlerinden birini temsil eder. Soru sormadan, bu, herhangi bir şekilde piyasaya ve en popüler steroidlerden biri olan en popüler oral steroiddir. Hemen her zaman bir oral tablet olarak bulunurken, Dianabol enjekte edilebilir bir çözüm olarak bulunabilir, ancak tabletler birincil uygulama yolunu temsil eder. Bu steroid neden bu kadar önemli? Birçok yönden modern performans geliştirme çağını doğurdu. Bu amaç için kullanılan ilk anabolik steroid değildi, bu testosterona ait olurdu, ancak Dianabol, beklenenin ötesinde büyüyen yeni bir steroid kullanım dalgasının kapılarını açacaktı.

Başlangıcından sonra, Dianabol hemen hemen hayal edilebilecek hemen hemen her rekabetçi spora hızla girerdi. Egzojen testosteron ile birlikte, bu dünyanın gördüğü gibi bir performans yaşını doğurur. Steroid aynı zamanda, bu güne kadar favori olarak kaldığı rekabetçi vücut geliştirmede bir elyaf haline gelecektir.

Methandrostenolone testosteron türevi anabolik androjenik steroiddir. Resmi olarak, birincil erkek androjen testosteronun yapısal olarak değiştirilmiş bir şeklidir. Dianabol karbon bir ve iki pozisyonda eklenmiş bir çift bağ ile testosteron hormonudur. Bu hafif değişiklik hormonun androjenik doğasını azaltır. Ayrıca, hormonu C17-alfa alkillenmiş steroid olarak Dianabol resmen sınıflandırma, ağızdan sindirim hayatta kalmak için izin veren 17. karbon pozisyonunda bir ilave metil grubu taşır. Önemli bir not, enjekte edilebilir Dianabol da C17-alkillenmiş alkillenmiş. Son sonuç, testosterona kıyasla androjen reseptörüne çok daha düşük bir bağlanma afinitesi ile 40-60 androjenik bir derecelendirme ile bize bir anabolik steroid verir.

Bununla birlikte, aynı zamanda, son derece güçlü bir anabolik steroid ile sonuçlanan, serum bağlayıcı protein için daha zayıf bir ilişkiyi paylaşacaktır. Herhangi bir şüphe varsa, bu güçlü bir anabolik doğa taşıyan son derece güçlü bir anabolik steroid.

COA:


TEST ÖĞELERİ


ŞARTNAME

SONUÇLAR

Görünüm

Neredeyse beyaz kristaloid tozu


Beyaz kristaloid tozu

Erime noktası

221,0 ~ 230.0ºC

224.0-230ºC

Kurutma kaybı

% 0.5 maksimum

% 0.34

Özel rotasyon

+ 114 ° ~ 122 °

+ 118 °

Test (GLC ile)

98.00% min

99.50%

Sonuç

Özellikler kurumsal standart ile uyumludur.

Uygulamalar:

Fonksiyonel olarak, Dianabol anlamak için daha kolay anabolik steroidlerden biridir. Bu steroid büyük ölçüde protein sentezi, azot tutma ve glikojenolizi artırarak anabolik fayda sağlayacaktır. Protein sentezi, hücrelerin proteinleri, kas yapı bloklarını oluşturma hızını temsil eder. Azot retansiyonu, tüm kas dokusu yaklaşık% 16 azottan oluştuğu için bu önemlidir. Elimizde tuttuğumuz azot, daha anabolik kalırız. Tersine, bir azot eksikliği katabolik veya kas israfı durumu ile sonuçlanır.

Sonra glikojen ve glikoz arasındaki ilişkiyi ve dönüşümü ifade eden glikojenoliz ile kaldık. Gelişmiş glikojenoliz sayesinde toplam karbonhidrat tüketimimizi daha iyi kullanabiliyoruz. Birçok açıdan bu özellikler oldukça basitken, Dianabol'ü oldukça güçlü bir anabolik steroid yapmak için yeterince güçlüdür.

Dianabol'un bir başka önemli özelliği ve belki de en önemlisi diğer anabolik steroidlerle paylaştığı ilişkidir. Dbol, sıkça çağrıldığı gibi, temel steroid olarak etiketlediğimiz şey değildir. Bu bir anabolik steroid değil, çevremizde bir döngü oluşturuyoruz, ancak iyi planlanmış bir yığına ekliyoruz. Dianabol diğer anabolik steroidler ile birleştiğinde inanılmaz sinerji yaratma yeteneğine sahiptir.

Örneğin, günde 100mg Trenbolone, Masteron veya Equipoise ile takviye yapabilirsiniz (dozlar ve steroidler sadece bir örnek olarak değil, gerçek öneriler olarak kullanılır) ve sonuçlarınız, Trenbolone, Masteron veya Equipoise boyunca günde 50mg'den alacağınız sonuçlar. günde günde 50 mg Dianabol çok daha dramatik olurdu. Dianabol olan veya olmayan toplam militan anabolik steroidlerin aynı miktarına sahip olacaksınız, ancak eklenmiş Dianabol daha fazla geliştirme sağlayacaktır.

Enjekte Steroidler ile Dianabol İstifleme:

En enjekte edilebilir anabolik steroidlerin etkisi Dianabol ilavesi ile büyük ölçüde artmıştır. İyileşme, aynı miktarda enjekte edilebilir miktarın arttırılmasından daha büyüktür. Klasik ve dramatik bir örnek trenbolone.

Kullanılan toplam steroid miktarı her üç durumda da aynı olsa da, 50 mg / gün 50 mg / gün Dianabol ile istiflenmiş her bir trenbolone asetatın her biri 100 mg / gün tek başına ya da 100 mg / gün trenbolone asetattan çok daha etkili bir steroid döngüsü sağlar. / gün Dbol tek başına. Yan etki profili de üstündür. Başka bir deyişle, bileşikler sinerjik olarak hareket eder: bütün, parçalardan daha büyüktür. Bunun nedeni, farklı eylem mekanizmalarından kaynaklanmaktadır.

Dianabol ve testosteron yığını:

Tüm enjektabllar, daha yüksek dozlarda testosteron Dianabolün daha az yararlı ve sonunda tamamen gereksiz hale gelmesiyle kısmen istisna olan Dianabol ile iyi bir şekilde istiflenir. Örnekler olarak, 500 mg / hafta testosteron kullanımında steroid dongusunda büyük düzelme kullanılması Dianabol ilavesinden beklenebilir, ancak 1000 mg / haftada sadece ılımlı bir iyileşme olasıdır. 2000 mg / haftada, testosteron kullanımı sadece bu miktarda bir platoya ulaşmış kişiler dışında, muhtemelen belirgin bir artış görülmeyecektir. Çoğu için bu durumda olmayacak.

Dianabol ve Anavar yığını:

Steroid döngüleri enjekte edilebilir yerine oxandrolone (Anavar) üzerinde yapmak isteyenler için, Dianabol da bu oral steroid ile çok iyi istifler. Bununla birlikte, Dbol ile oksandrolon yerine enjekte edilebilir bir madde varsa karaciğer toksisitesi daha az olacaktır.

Dianabol ve Anadrol Yığını:

Dianabol'ün Anadrol ile birleştirilmesinden sinerjik bir etkisi yoktur. Çoğu kullanıcı bunu yapmaz. Eğer bunu yapmayı seçerseniz, örneğin her iki bileşiğin de el altında olması ve tek başına kullanmak için yeterli olmaması nedeniyle, her birinin yarısı dozlarını kullanmayı tercih ederim. Başka bir deyişle, örneğin 50 mg / gün Dianabol veya 150 mg / gün Anadrol kullanmak yerine, iyi bir alternatif, 25 mg / gün Dbol'u 75 mg / gün Anadrol ile birleştirmektir.

Dianabol Sadece Döngüleri:

Dianabol da tek başına kullanılabilir. Birçok kişi bu tür kullanımları küçümseme ile tedavi etmekle birlikte, geçmişte birçok mükemmel fizik, Dianabol ile tek performans arttırıcı ilaç olarak üretildi ve bugün bile birkaç kişi, Dbol'ün tek başına kullandığı yarardan faydalanıyor. Ancak, bence, bu bileşik ile iyi bir sonuç veren, sadece tipik bir sonuç olmaktan ziyade, tek başına kullanılan yüksek yanıt verenler söz konusudur.

Dianabol nasıl çalışır?

D-Bol, kas dokusunun daha az azot tutmasını sağlar; Proteinlerin temel yapı taşlarından biri. Kaslarınız ne kadar azot tutuyorsa, hücreleriniz o kadar çok protein üretebilir. Bu sürece protein sentezi denir ve kasları inşa eder ve onarır. Ve daha fazla protein daha fazla kas demektir!

D-Bol, protein metabolizmanızı hızlandırır ve güçlü ve kaslı büyümenizi yüksek hızda geçirir. Bu büyük çocuk bizim en iyi satıcılarımızdan biri!

Ham Steroidler:

Testosteron enantat CAS: 315-37-7
Testosteron asetat CAS: 1045-69-8
Testosteron propionat CAS: 57-85-2
Testosteron cypionate CAS: 58-20-8
Testosteron fenilpropiyonat CAS: 1255-49-8
Testosteron izokaproat CAS: 15262-86-9
Testosteron dekanoat CAS: 5721-91-5
Testosteron Sustanon 250 -
Testosteron undekanoat CAS: 5949-44-0
Turinabol (4-Klorotestosteron asetat) CAS: 855-19-6
Oral turinabol CAS: 2446-23-3
Stanolon (androstanolon) CAS: 521-18-6
Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3
Nandrolone Cypionate CAS: 601-63-8
Nandrolone Phenypropionate (Durabolin) CAS: 62-90-8
Boldenone Undesilenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
Boldenone Asetat CAS: 2363-59-9
Masteron Propionat CAS: 521-12-0
Masteron Enanthate CAS: 472-61-1
Superdrol Tozu (metil-drostanolon) CAS: 3381-88-2
Trenbolon Asetat (Finaplix H / Revalor-H) CAS: 10161-34-9
Trenbolone Enanthate (parabolan) CAS: 10161-33-8
Trenbolon Hekzahidrobenzil Karbonat CAS: 23454-33-3
Epiandrosterone CAS: 481-29-8
Dehidroizandrosteron Asetat CAS: 853-23-6
7-keto DHEA (7-okso DHEA) CAS: 566-19-8
Metenolon Enanthate (Primobolan) CAS: 303-42-4
Metenolon Asetat CAS: 434-05-9
Methandrostenolone (Dianabol) CAS: 72-63-9
Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
Klomifen sitrat CAS: 50-41-9
Toremifen sitrat CAS: 89778-27-8
Letrazol (Femara) CAS: 112809-51-5
vardenafil CAS: 831217-01-7
CAS: 119356-77-3
HCl CAS: 1071929-03-7
Dutasteride CAS: 164656-23-9
Finasterid CAS: 98319-26-7
Yohimbin HCI CAS: 65-19-0


Şirket Avantajı:

1. 8 saat ödeme sonrası teslim.
2. Piyasa fiyatının% 20 daha düşük olması.
3. en iyi ücretsiz yeniden gönderme politikası.
4. profesyonel depo ve kılık paketi ile güvenilir ekspres ajan.
5.% 98'in üzerinde geçiş oranı.
6. en kaliteli bizim hayatımız.
7. satış sonrası servis 24 saat.
8. bana daha fazla indirim plz bağlayın, bir hediye sizi bekliyor.

İletişim bilgileri
Hengyang Desen Biotechnology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)