Bizimle iletişim kur
amy

Telefon numarası : 86-17507125642

Naber : +8617507125642

Üretim hattı

Hengyang Desen Biyoteknoloji Ltd imalat, ihracat ve tedarik ve Steroid Toz, Testosteron Enanthate Toz gibi kaliteli kimyasallar geniş bir ticaret katılıyor. Güvenilir kaynaklardan temin edilen en kaliteli malzemelerle hazırlanır. Ürünler ilaç endüstrisinde kullanımlarını bulurlar. Ürün yelpazesi, doğru bileşimi, farklı afektif, çevre dostu, yüksek reaktivite, uzun raf ömrü ve güvenilir yapısıyla pazarda takdir görmektedir.

OEM / ODM

Fabrikamız, HPLC, GC ve UV gibi gelişmiş kimyasal aletler ve teknoloji ekipmanları ile 33500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Birkaç büyük ölçekli orta ölçekli atölye ve QA ve araştırma merkezi bulunmaktadır. Biz sıkı QA & QC sistemi var ve tüm ürünler de kurumsal iç kontrol standardı USP32 standardı ile uyumludur.

En sık kullanılan steroidler için size en iyi ve en etkili tarifleri sunacağız. Dahası, steroid pişirmek için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar bizden temin edilebilir. Gibi: Vakum Filtre, Steril filtrasyon makinesi, steroid filtrasyon, Özelleştirilmiş Boş Sert Jelatin Kapsül, Enjeksiyon için steril şişeler, Sıvı için Dolum Makinesi, 0.22um Şırınga Filtreler, Tablet makinesi (Hap Basın Makineleri), Kapak Crimper, etiketler ve böylece Çevir üzerinde.

Tüm ürünler GMP şartlarında Aseptik Laboratuvarda üretilmektedir. En kaliteli garanti edilir. Ürünler paketlenmeden önce tekrar tekrar test edilecek, daha sonra elinize gönderilecektir.

Ar-Ge

Etik ve dürüst bir şekilde çalışıyoruz ve Çin'de ve tüm dünyada kendi markamızı tanıtıyoruz. Kurum kültürümüzü şekillendiren ve şirket prensiplerine ve değerlerine uyma konusunda deneyimli, nitelikli satış ve pazarlama profesyonellerinden oluşan büyük bir ekibimiz var.

Hengyang Desen Biyoteknoloji Ltd 800 milyon RMB sermaye üzerinde sürdürmektedir. GMP standardına göre, şirket gelişmiş ekipmanlarla donatılmış 10000 m²'lik bir tesis kurmuştur. Bitki tam bir QC ve QA sistemine sahiptir. Ürünleri kontrol etmenin yanı sıra incelemek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi iyi verimlilik ve hassasiyete sahip çeşitli analiz araçlarına sahiptir. Şirket ayrıca, ISO 9001 onayını da almıştır. Yeni teknolojiye, yüksek standart ve kaliteye dayanarak, sektörde etkili ürünleri yönetme, üretme ve geliştirme yeteneğine sahibiz.

Biyokimyasal, ince kimyasal, farmasötik ve ara ürünlerinin ihracat ve ithalatı için yetki sahibidir. Pazarını daha da geliştirmek için, dünya çapında üretim ve ticaret organizasyonu ile işbirliğine gidip müreffeh bir gelecek yaratmak için çalışıyoruz.