Bizimle iletişim kur
tony

Telefon numarası : 86-15871352379

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379

Boldenone - Tanrı'nın Sağ Eli

September 3, 2022

Steroidlerin tanrısı Trenbolone ise, o zaman sol ve sağ ellerinde Boldenone varlığı olmalıdır.Equivoise, Boldenone'nin ticari adıdır ve EQ olarak kısaltılır.Kas kazanımı ve yağ kaybı ya da yarışmaya hazırlık için kullanılan ilaçlardan biridir.Ve Boldenone adı, 1970'lerin sonundan başlayarak, insanlar yerine at yarışları olduğu için, yıllar boyunca at yarışlarıyla ilişkilendirildi.En ünlü Meksika veteriner laboratuvarı olan UG labs, 1970'lerin sonlarından beri veteriner Boldenone'nin en büyük üreticisi olmuştur.

Aslında, Equivoise'in orijinal ticari adı, 1950'lerde Ciba Pharmaceuticals tarafından beşeri ilaç pazarına tanıtılan ve o zamandan beri 1970'lerin sonlarına kadar bir insan terapötik ilacı olarak kullanılan Parenabol'du.O zamandan beri, MLB, UFC ve çeşitli spor etkinliklerinde sıklıkla görülmüştür.Jerry Mejia aynı zamanda tarihte uyuşturucu testinde Boldenone kullandığı için ömür boyu yasak alan ilk atlet oldu.

Boldenone'un anabolik oranı 100'dür ve androjenik indeksi 50'dir. Büyülü görünmüyor.Anti-östrojenden sonra testosterondan hiçbir farkı yoktur, ancak gerçek şu ki Boldenone'nin fiili uygulama sürecinde Fayda, 100:50'den çok daha fazladır.Boldenone sipariş etmek ister misiniz?Lütfen buraya tıklayınız:https://www.safestanabolicsteroid.com/sale-8706980-home-brewing-injectable-boldenone-acetate-anabolic-steroid-for-muscle-building.html

Piyasada en çok bilinen, uzun etkili bir enjeksiyon olan Boldenone undecylenate'dir.Oral dihidroboldenon (M1T) de çok popülerdir.Ayrıca çok popüler olan kısa etkili bir enjeksiyon olan Boldenone asetat da var.Etkilidir, ancak enjeksiyon sırasında şiddetli ağrı ve ateş belirtileri popüler olmadığı için popüler olmamıştır.

Genel kullanım sürecinde Boldenone, yakın akrabası Dianabol kadar doğrudan ve etkili değildir.Kaslarda rutin olarak nitrojen tutulmasını artırmaya, protein sentezini teşvik etmeye, IGF-1'i artırmaya ve kas tüketimini engellemeye ek olarak, Boldenone Danone'nin en büyük etkisi, daha fazla oksijen, daha fazla eğitim yoğunluğu ve daha iyi anlamına gelen kırmızı kan hücresi sayısını artırmasıdır. kurtarma.Hafif bir steroid olarak, haftada 400 mg ila 500 mg toplam doz, yeni başlayanlar için de uygun bir dozdur.

Undesilenatın yarı ömrü çok uzundur - 15 gün, yani ilacı bıraktıktan sonra Boldenone'u vücuttan tamamen çıkarmanız uzun zaman alacaktır.Uyuşturucu testi ile uğraşmanız gerekiyorsa, en az 5 ay ve 8'e kadar ihtiyacınız var Boldenone'u tamamen metabolize etmek aylar alır, bu nedenle Boldenone, uyuşturucu testi yarışmaları olan sporcuların uyuşturucu planında nadiren görülür.

Boldenone'un yan etkileri için diğer steroidlere kıyasla nispeten düşüktür ve 50'lik androjenik indeks, aromatize edilmesinin kolay olmadığı anlamına gelir, ancak kolesterol ve kalp üzerindeki yük Boldenone'dan eksik olamaz.

Endojen gonadal eksenin baskılanması da mevcuttur.500'lük androjenik indeks, Trenbolone gibi gonadal ekseni doğrudan kapatmasa da, döngüden sonra iyileşmesi için yine de tam bir PCT'ye ihtiyacı vardır.

Çoğu kullanıcı için Boldenone'un en büyük işaretlerinden biri: Aç!çok aç!Bu ek özelliğin iyi veya kötü olduğu söylenemez.Kas geliştirme döneminde mükemmel bir etkidir, ancak yağ azaltıcı hazırlık döneminin ek özelliği gerçekten de oldukça ölümcüldür.