Bizimle iletişim kur
amy

Telefon numarası : 86-17507125642

Naber : +8617507125642

Kas Kazancı ve Yağ Kaybı İçin HGH'nin Doğru Kullanımı Rehberi

October 23, 2022

HGH'ye aşina olan arkadaşlar, büyüme hormonu HGH'nin hem kas kazanımında hem de yağ kaybında kullanılabileceğini bilirler: hareket prensibi yağsız vücut kütlesini artırmak, yağ fonksiyonunu yakmak, iskelet kası kütlesini artırmak vb. için çok basittir.

 

Ancak kas kazanımı ve yağ kaybının aslında vücut metabolizması veya sentezinin iki süreci olduğunu biliyoruz, bu nedenle HGH kullanırken, yatmadan önce bele basit bir deri altı enjeksiyonu değildir.Farklı kullanımlar olmalı.Fark ne?

 

Öncelikle büyüme hormonu HGH'nin yağ kaybı sırasında kullanımından bahsedelim:

 

1. Sabah kalkmak, vücudun gece boyunca metabolize edilmesinden sonraki günün en hafif zamanıdır.Bu zamanda vücut, günlük aktivitelere devam etmek için kalktıktan sonra vücudun metabolik tüketimini sağlamak için çok fazla kaloriye ihtiyaç duyar.Bu nedenle, şu anda 2IU HGH enjekte etmek hızlı bir şekilde olabilir Vücut yağının ayrışması, vücudu yeterli kalori ile takviye etmek için yeterlidir ve daha sonra diyeti kontrol etmek veya oruç tutmak (tabii ki, kahvaltı için oruç tutmak tavsiye edilmez), böylece ayrışma yağ daha hızlı olacaktır.

 

2. Aynı zamanda, yağ kaybı döneminde "Clenbuterol + T3" eklemek, yarı çabayla kesinlikle iki kat sonuç elde edecektir.Deri altı yağ ve yağ hücresi su deposunu aynı anda HGH yardımıyla fırçalarken, biraz da artabilir.yağsız vücut kütlesi.Tabii ki, Oxandrolone eklerseniz, etkisi daha iyidir, çünkü Oxandrolone yağ azaltma döneminde yağsız vücut kütlesini daha fazla artırabilir, deri altı yağını azaltabilir ve belirli bir miktarda kas kütlesine sahip olabilir, inanıyorum ki bazal metabolizmanız da artacaktır. çok, yani uzanmak da yağları azaltıyor.

 

Kas geliştirme sırasında HGH kullanımı hakkında konuşalım:

 

1. Kas geliştirme sırasında, sabahları 2IU ve gece yatmadan önce 2IU enjekte edebilirsiniz, çünkü geceleri HGH enjeksiyonu biyoyararlanımı büyük ölçüde artıracaktır ve ayrı enjeksiyonlar yağ kaybını en üst düzeye çıkarabilir ve yağsız vücut kütlesini artırabilir.Etki.

 

2. Aynı zamanda, yağsız vücut kütlesini en üst düzeye çıkarmak için Tribone ve Mesterolone eklemek gibi basit bir kas geliştirme DÖNGÜSÜ seçin.Tabii ki, farklı kombinasyonların kullanılması, yağ azaltma ve yağsız kütle kazanımı üzerinde farklı sonuçlar doğurur, ancak ÇEVRİM Amaç, bu farklı ilaçların süperpozisyonunun getirdiği 1+1'in 2'den büyük veya 3'ten büyük olduğu ilkesi olmalıdır.