Bizimle iletişim kur
tony

Telefon numarası : 86-15871352379

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379

SARM Reseptör Optimize Edici MK-677 Ayrıntıları

June 25, 2022

MK-677, ghrelin reseptörlerinden farklı reseptörlerde hipofiz ve hipotalamus yoluyla GH salınımını uyaran peptit olmayan bir oral büyüme hormonudur.İlaç mk-677, endojen hormonları uyarmak için GH'nin etkilerini taklit eden, oral olarak güçlü bir büyüme uyarıcı hormon salgısı görevi görür.Kortizol seviyelerini etkilemeden, büyüme hormonu ve IGF-1 dahil olmak üzere plazma hormonlarında salınımı arttırdığı ve sürekli artışlar ürettiği gösterilmiştir.

MK 677, özellikle genleşme döngüleri için oldukça etkili bir üründür.Bu nedenle, MK 677'yi aldıktan sonra, bu ürünün bir döngü sonrası tedaviye veya PCT'ye ihtiyacı olup olmadığını hala merak ediyorum.Ancak ürün, doğal testosteron üretimini baskılamadığından ve doğal büyüme hormonu üretimini etkilemediğinden, bu, döngü sonrası tedavinin gerekli olmadığı anlamına gelir.

MK677

MK677, SARMS ürün ailesinin bir parçasıdır.Diğer birçok SARMS gibi, MK677 de vücuttaki işlevlerini değiştirmek için belirli androjen reseptörlerini hedefleyerek çalışır.Sonuç olarak, bu tür bir uyarı, steroidlerin ve prohormonların anabolik etkilerini taklit edebilir.MK 677, Ipamorelin ve GHRP-6 gibi peptitlere çok benzer, ancak tipik yan etkilerin hiçbirini yaşamayacaksınız.

Ayrıca MK 677'nin büyüme hormonunun nabız kuvvetini artırmadaki olumlu etkileri ise şu şekildedir:

1. Somatostatin reseptör sinyalinin inhibisyonu.

2. Sistemdeki somastostatin aktivitesini yavaşlatın.

3. Büyüme hormonu salan hormonun (GHRH) büyüme hormonu sinyal amplifikasyonunu geliştirin ve GHRH'nin genel üretimini ve salınımını artırın.

MK 677'de IGF-1 ve büyüme hormonu seviyelerindeki büyük değişikliklere ek olarak, bisiklet sürmekten elde edilecek pek çok fayda vardır.

1. Bağların, tendonların, kemiklerin ve eski yaralanmaların hızlı iyileşmesi

2. Yağ oksidasyonunu artırarak yağsız kas oluşturun ve boyutu artırın

3. Kilo verdikten sonra sıkı cildi gevşettiği de gösterilmiştir.

MK 677 kullanıcıları, sadece birkaç gün içinde genel vücut şekillerinde olumlu değişiklikler fark ettiklerini bildirdiler.Eskisinden daha dolgun ve damarlı görünen kaslara ek olarak, elde edebildikleri kazanımlar daha belirgindi.

Ana şey, HGH seviyelerini HGH alıyormuşsunuz gibi yükseltme yeteneği nedeniyle kullanım kolaylığı, etkililik, minimum yan etkiler ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar olmak üzere 4 temel faktöre sahip olmasıdır.Hala SARMS'a odaklanıyorsanız, MK 677 kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenektir.