Bizimle iletişim kur
amy

Telefon numarası : 86-17507125642

Naber : +8617507125642

Maksimum Yağ Kaybı için Steroid + SARMS Kombinasyonu

August 11, 2022

Tüm vücut geliştirme çemberinde, takviyeler ve ilaçlar temelde su ve ateşle bağdaşmaz.Doğal oyuncular asla uyuşturucu kullanmamaları gerektiğini söylerler.İlacın eski demiri, disiplinli bir eğitim ve diyet olmadan, ilaç alsanız bile hiçbir şey elde edemezsiniz dedi.Orta bölgedeki eski demir (yani SARM kullanıcısı) dedi ki: Steroidlerin yan etkileri olmadan kendimi bir adım daha ileri götürmek istedim.

Hayır... aslında, orta yoldaki eski ütülerin çoğu steroidler ve SARM'ler hakkında yeterince bilgi sahibi değil, aslında çoğu öncü ve SARM'den daha az yan etkisi olan bazı steroidler var, hadi bugün nasıl hakkında konuşalım Sadece kombinasyon en iyi fayda oranı.Buradaki fayda oranı, yan etkilerin en düşük ve sonucun en iyi olmasıdır.

Yağ azaltıcı kombinasyon iyi bir örnek olarak kullanılabilir.Bugün, steroidler + SARM'lerin yağ azaltıcı kombinasyonu hakkında konuşalım.Steroid ailesinde Oxandrolone, Metil ve Mesterolone gibi çok sayıda steroid vardır.Üç oral steroid, yan etkileri Öncülerden çok daha düşüktür.Sadece Oxandrolone hafif bir karaciğer basıncına sahiptir.Mesterolon ve Metil hepatotoksik değildir.Ek olarak, Oxandrolone ve Metil, endojen bez ekseni üzerinde çok yüksek basınca sahiptir.Küçük, ne kadar küçük?neredeyse tüm öncülerden daha az.Mesterolon ise ne hepatotoksiktir ne de endojen glandüler ekseni baskılar.Ve ilacı gerçekten anlamayan çoğu eski ütü, bir steroid olduğu sürece yan etkilerin bir hazine üzerinde satılan öncülerden ve SARM'lerden daha düşük olacağını düşünecektir.

Bu nedenle, bugün bahsettiğimiz steroidler + SARM'lerin kombinasyonu, tamamlayıcı bir kombinasyon yapmak, yağ kaybını daha sürdürülebilir kılmak ve kasları daha iyi tutmak için en düşük yan etkiye sahip steroidleri ve SARM'leri seçmektir., Kas sertliği daha yüksektir.Bu kombinasyonda söylenecek ilk şey steroidlerde Oxandrolone olmalıdır.Oxandrolone'un protein sentezi işlevi, yağ kaybı sürecinde mümkün olduğunca fazla kas kaybetmemize izin verecek ve sertlik daha iyi olacaktır., çizgiler daha keskindir ve oksandrolonun endojen bez ekseni üzerindeki baskısı, karaciğer hastalığı olmadığı sürece, mesterolon ve oksandrolon tarafından 50 mg/gün'den yüksek olmayan bir dozda testosteron serbest oranının artmasıyla temel olarak dengelenecektir. tamamen güvenli.

Burada Mesterolone hakkında daha fazla söze gerek yok.İşlevi androjen kullanım oranını iyileştirmek ve serbest testosteron oranını arttırmaktır.Bu Döngünün ana işlevi Oxandrolone'u desteklemektir.SARM'lerdeki Cardarine, aslında GW501516'nın bir androjen reseptör modülatörü olmadığını, bu nedenle gonadal ekseni etkilemediğini ve karaciğer toksisitesi olmadığını söylemek doğrudur.Cardarine, genel metabolik hızı ve kas dayanıklılığını büyük ölçüde artırarak, aşırı yorgunluk sorunu olmadan daha uzun süreli aerobik fırçalama deneyimi yaşamanızı sağlar.

Peki bu Döngüdeki koruma önlemleri nasıl ayarlanmalıdır?

1. Balık yağı: Yağ azaltma işlemi sırasında vücut yağının bir kısmı kanda çözüleceği ve kan lipidlerine dönüşeceği için, balık yağının kan lipidlerini azaltmadaki etkisi şu anda nispeten önemlidir.

2, keten tohumu yağı: yukarıdaki ile aynı, keten tohumu yağı ise kalbi koruma etkisine sahiptir.

3. Koenzim Q10: Yağ kaybı sürecinde antrenman yoğunluğu büyük ölçüde artacaktır ve kalbi korumanın hiçbir zararı yoktur.

4. Süt Devedikeni: Eski bir ütüm var, Red Star neden bu Döngüde karaciğerin korunması için sadece deve dikeni gibi temel bir takviye kullanıyor?Bu daha önce söylediğim şey.Bu malzeme yığınında, yalnızca Oxandrolone karaciğer üzerinde kısmi baskıya sahiptir ve geri kalanı karaciğer için iyidir ve Oxandrolone'un karaciğer toksisitesi de çok hafiftir.

Yani ister takviye edici, ister uyuşturucu olsun, bunların hepsi aşk içindir.Uyuşturucuya gerek yoksa en iyi seçim olmasa gerek ama hayallerinizi gerçekleştirmek için dış güçlere güvenmek zorundaysanız o zaman ilaçları tam olarak anlamışsınızdır, tüm artıları eksileri önünüzde, ve tüm seçimler cehalet yerine bilgiye dayanmalıdır (SARM'ler ve öncüler, yalnızca bu maddelerin takviye şeklinde kaybolmasına izin verilmediği için uyuşturucu olarak sınıflandırılmaz, ancak Deneysel malzemeler, güvenli olduklarını düşünmenizin nedeni, bunların maddeler çok kısa bir süredir var ve bizim tarafımızdan tam olarak anlaşılmıyor).