Bizimle iletişim kur
tony

Telefon numarası : 86-15871352379

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379

Nihai DNP Kılavuzu (Süper Yağ Kaybı Programı)

August 8, 2022

Tüm plan 7 gün üzerine kuruludur ve 4 aşamadan geçer.20 yıldan fazla bir süre önce DNP'yi popülerleştirme aşamasında DNP'yi kullanan sporcuların çoğu temelde bu döngüyü takip etti.

İlk aşama: üç günlük karbonhidrat tüketim aşaması;

İkinci aşama: tiroksinin normalleşme günü (T3);

Üçüncü aşama: 7 günlük DNP aşaması;

Aşama 4: 2 gün kapalı DNP aşaması.

Aşama 5: Üç günlük karbonhidrat tüketim aşaması

DNP

Bu faz 3 gün sürer ve bu 3 günün asıl amacı karbonhidratları sınırlamak ve böylece kas glikojenini tüketmek.Bu aşamada karbonhidrat alımı 1g/kg içinde kontrol edilmeli, protein alımı 2g/kg veya daha yükseğe çıkarılabilir ve gereken kalan enerji yağdan gelmelidir.

Bu aşama 3 gün sürer ve vücudu yakıt için yağa güvenmeye zorlar.

Programın dördüncü gününde saat 16:00 ile 18:00 arasında süper karbonhidratlı bir öğünle birlikte tiroksin takviyesi olan ikinci aşama, büyük bir insülin artışı yaratmak ve T4'ün T3'e dönüşümünü yeniden normalleştirmek için tasarlandı.Bu karbonhidrat öğünü, bir insülin artışı üretmek için en az 250 g karbonhidrat gerektirir.Fruktoz, insülin artışları oluşturmada daha doğrudan ve etkilidir.

İkinci aşamada alınan kalori, vücut ağırlığının yaklaşık 15 katı kadar tutulmalıdır.Dördüncü gün 250 gr karbonhidratın kalorisi toplam kaloriye dahil edilmelidir.

Aşama III 7 günlük DNP

Döngünün ilk iki gününün temel amacı, kullanıcının DNP'ye alerjisi olup olmadığını belirlemektir, bu nedenle ilk iki gün boyunca DNP alımı 200 mg/gün olarak kontrol edilmelidir.DNP alerjisi (kullanıcıların yaklaşık %10'unda görülen şişme reaksiyonu) varsa, döngü durdurulmalıdır ve ketotifen (bir antihistamin) hafif semptomları tedavi edebilir.Belirtiler kötüleşirse derhal tıbbi yardım alın.

İlk iki günlük test döneminden sonra alerjisi olmayan eski demir dozu arttırabilir.Bu aşamada doz 400 mg/gün'e yükseltilebilir.Bu dozda, çoğu kullanıcı iyi bir yağ kaybı deneyimine sahip olacaktır.

400 mg/gün dozu, 3. günden 9. güne (tam olarak 7 gün) kadar döngü boyunca korunur.

DNP aşaması besin takviyesi programı:

1. Antioksidanlar.DNP'nin neden olduğu hızlı yağ yakımı nedeniyle, antioksidanların kullanılması gereken büyük miktarlarda serbest radikaller üretilir (bu, DNP döngüsündeki en önemli takviyedir).

A: Yağda çözünen vitaminler: Vitamin E 1000mg/gün

B: Suda çözünen vitaminler: C Vitamini 2g~3g/gün

C: a-lipoik asit: 600mg~1000mg/gün

2. Gliserin: Gliserin, kullanıcının hidrasyonunu artıracaktır, 15mh~45mh/gün

3. Su: Bu bir takviye veya takviye olarak kabul edilmemelidir, zorunludur, dehidrasyon DNP ölümünün bir numaralı nedenidir, günde en az 8 litre su.

4. Mümkün olduğunca meyve takviyesi yapın.Meyve takviyesi tamamen tecrübeye dayalıdır.Pek çok kullanıcı, meyve takviyesinin uykululuğu büyük ölçüde azaltabileceğini bulmuştur.Karpuz tüm meyveler arasında en etkili olanıdır.

5. Kalori alımı vücut ağırlığının 10-15 katı, yaklaşık %20 yağ, %30 protein ve %50 karbonhidrat arasında tutulmalıdır.

Önlemler bir önceki tweet'te zaten söylendi.Bugün söyleyeceğim:

1. DNP sırasında herhangi bir diüretik veya alkol alımı kesinlikle yasaktır;

2. Mümkün olduğunca sıcak ortamda kalmamaya çalışın;

3. Her döngüye düşük dozlu bir döngü ile başlayın.

DNP'nin yarı ömrü 36 saattir, bu nedenle döngü başladıktan sonraki 10 ila 14. günlerde kalori alımı 3 ila 9. günlerde olduğu gibi aynı kalmalıdır. 14 günlük döngü sona erdikten sonra konsolidasyon aşaması başlar.

15. Gün: Karbonhidrat alımı 7g/kg LBM olmalıdır (yağsız vücut kütlesi = vücut ağırlığı eksi vücut yağı), yani 220 libre yağsız vücut kütlesi olan bir vücut geliştiricisi diyelim.700 gr karbonhidrat tüketir.Mümkün olduğunca az protein.

Günün odak noktası, yağsız dondurma ve diğer yağsız, yüksek şekerli tatlılar gibi glisemik indeksi yüksek yiyecekler olmalıdır.220 kiloluk bir vücut geliştirici, vücut ağırlığının 18 katı veya yaklaşık 4.000 kalori tüketmelidir.

Bu aşamada yağın katı bir şekilde kısıtlanması çok önemlidir çünkü glikojeninizi yenilediğinizde vücudunuzda tutulan DNP hala yağ yakmaya devam eder.Esasen, kullanıcı ilacı bıraktıktan sonra karbonhidrat tüketirken hala yağ kaybediyor.

16. Gün: Kas glikojeni artar, bu nedenle karbonhidrat alımı 7g/kg'dan 5g/kg LBM'ye düşürülür.220 kiloluk bir vücut geliştirici, bugünkü vücut ağırlığının 14 katı, yani yaklaşık 3.000 kaloriye sahip olmalıdır.Düşük GI gıdalara odaklanılmalıdır.