Jet lag veya uyku problemlerini tedavi etmek için Melatonin Powder CAS 73-31-4 takviyeleri

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ChineseHormone
Sertifika: ISO9001,SGS,UKAS,GMP
Model numarası: 73-31-4
Min sipariş miktarı: Ücretsiz Örnekler kullanılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10iu / şişe, 10vials / kit
Teslim süresi: 3-6 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
Yetenek temini: 10000-30000kg / ay
takma ad: melatonin; L-Arabinitol Moleküler formül: C13H16N2O2
Moleküler ağırlık: 232.2783 Erime noktası: 116-120℃
Görünüm: Beyaz Kristal Toz Paketleme: Gümrük geçişi için gizli paketleme garantilidir
E-posta: tonyraws810@gmail.com Naber: 86-15871352379
hasır: tonyraws
Vurgulamak:

İlaç hammadde

,

raw materials for pharmaceutical products

Jet gecikmesi veya uyku problemlerini tedavi etmek için Melatonin Tozu CAS 73-31-4 takviyeleri

 

Melatonin, beyindeki küçük bir bez olan epifiz bezi tarafından yapılan bir hormondur.Melatonin uyku ve uyanma döngülerinizi kontrol etmenize yardımcı olur.Et, tahıl, meyve ve sebze gibi gıdalarda çok az miktarda bulunur.Ek olarak da satın alabilirsiniz.
 
Melatonin Hızlı Görünüm:

 

Ürün adı melatonin
Eş anlamlı N-Asetil-5-metoksitriptamin;N-(2-(5-metoksiindol-3-il)etil)asetamid;melatonin;L-Arabinitol;N-[2-(5-Metoksi-1H-indol-3-il)etil]asetamid;3-N-Asetil-5-metoksil triptamin;Asetamid, N-(2-(5-metoksiindol-3-il)etil)-;N-(2-(5-Metoksi-1H-indol-3-il)etil)asetamid
Moleküler formül C13H16N2O2
Moleküler ağırlık 232.2783
CAS 73-31-4;8041-44-9
Şartname 100g/Çanta
tahlil %99
paket Gizli paket veya gerektiği gibi
Üretici firma HKYC
Görünüm Beyaz toz
Nakliye EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, ETK, EUB...

 
Melatonin Açıklamaları:
 
N-asetil-5-metoksi triptamin olarak da bilinen melatonin, hayvanlarda epifiz bezi tarafından üretilen, uyku ve uyanıklığı düzenleyen bir hormondur.Melatonin ayrıca oksidatif strese karşı ilk savunma hattı olarak işlev gördüğü bitkilerde de üretilir.
 
Hayvanlarda melatonin, uyku-uyanıklık zamanlaması, kan basıncının düzenlenmesi, mevsimsel üreme ve diğerleri dahil olmak üzere sirkadiyen ritimlerin sürüklenmesinde (senkronizasyonunda) yer alır.Hayvanlardaki biyolojik etkilerinin çoğu, melatonin reseptörlerinin aktivasyonu yoluyla üretilirken, diğerleri, nükleer ve mitokondriyal DNA'nın korunmasında özel bir rolü olan bir antioksidan rolünden kaynaklanmaktadır.
 
İlaç olarak Melatonin uykusuzluk tedavisinde kullanılmaktadır, ancak bu alanda bir faydasını göstermek için bilimsel kanıtlar yetersizdir.
 
Doğal melatonin vücutta ne yapar?
 
Vücudunuzun, doğal uyku ve uyanma saatlerinizi kontrol eden kendi iç saati vardır.Kısmen, vücut saatiniz vücudunuzun ne kadar melatonin ürettiğini kontrol eder.Normalde melatonin seviyeleri akşam ortasından geç saatlere kadar yükselmeye başlar, gecenin büyük bir bölümünde yüksek kalır ve sabahın erken saatlerinde düşer.
 
Işık, vücudunuzun ne kadar melatonin ürettiğini etkiler.Kış aylarının daha kısa günlerinde, vücudunuz her zamankinden daha erken veya daha geç melatonin üretebilir.Bu değişiklik, mevsimsel duygudurum bozukluğu (SAD) veya kış depresyonu semptomlarına yol açabilir.
 
Doğal melatonin seviyeleri yaşla birlikte yavaş yavaş düşer.Bazı yaşlı yetişkinler çok az miktarda yapar veya hiç yapmaz.
 
Melatonin neden bir diyet takviyesi olarak kullanılır?
 
Melatonin takviyeleri bazen jet lag veya uyku problemlerini (uykusuzluk) tedavi etmek için kullanılır.Bilim adamları ayrıca melatonin için aşağıdakiler gibi diğer iyi kullanımlara da bakıyorlar:
 
Mevsimsel duygudurum bozukluğunu (SAD) tedavi etmek.
Gece vardiyalarında çalışan kişilerin uyku düzenini kontrol etmeye yardımcı olur.
Ameliyattan sonra uyku ve kafa karışıklığı ile ilgili sorunları önlemek veya azaltmak.
Kronik küme baş ağrılarını azaltmak.
 
Uygulamalar:
 
Melatonin, altta yatan nörogelişim güçlükleri olan çocuklarda uyku-uyanıklık döngüsü bozukluklarının tedavisinde umut vaat etmiştir.Antihipertansif tedaviye ek olarak, uzun süreli salınan melatonin, gece hipertansiyonu olan kişilerde kan basıncı kontrolünü iyileştirmiştir.
 
Sirkadiyen ritim uyku bozukluğu olan kişiler, çevresel aydınlık-karanlık döngüsüne katılmaya (doğru fazda biyolojik olarak senkronize olmaya) yardımcı olmak için oral melatonin kullanabilir.Melatonin, uykusuzluğu olan kişilere göre gecikmiş uyku fazı bozukluğu olan kişilerde uyku başlangıcı gecikmesini daha fazla azaltır.
Melatonin yaşlılarda uykusuzluk için çalışılmıştır.Uzun süreli salınan melatonin, yaşlı erişkinlerde uykusuzluğun tedavisinde iyi sonuçlar göstermiştir.Uzatılmış salımlı melatoninin kısa süreli tedavisinin (üç aya kadar), uyku gecikmesini, uyku kalitesini ve gündüz uyanıklığını iyileştirmede etkili ve güvenli olduğu bulundu.
 
2015 itibariyle uykusuzluk tedavisi olarak melatoninin kullanımına ilişkin kanıtlar yetersizdir;Düşük kaliteli kanıtlar, uykunun başlangıcını 6 dakika hızlandırabileceğini gösteriyor.2004'te yapılan bir inceleme, vardiyalı çalışma veya jet lag'da "melatonin'in uykuya başlama gecikmesi veya uyku verimliliği üzerinde bir etkisi olduğuna dair kanıt bulunmadığını", birincil uyku bozukluğu olan kişilerde uykuya başlama gecikmesini azalttığını ve uyku verimliliğini artırdığını buldu. ikincil uyku bozukluğu.Daha sonraki bir inceleme, vardiyalı çalışmadaki etkinlik için minimal kanıt buldu.
 
Jet lag veya uyku problemlerini tedavi etmek için Melatonin Powder CAS 73-31-4 takviyeleri 0
 
Dozaj:
 
Yetişkinlerde melatonin, kullanım nedenine bağlı olarak 0,2 mg ila 20,0 mg dozlarda alınır.Doğru doz, bir kişiden diğerine büyük ölçüde değişir.Doğru dozu öğrenmek ve melatoninin sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için doktorunuzla konuşun.
 
Paketleme:

 

Yeterli stok.Ödemeyi aldığınız gün hemen teslimat yapabiliriz
Sofistike ve profesyonel lojistik acentesi.Müşterilerimize hızlı teslimat ve güvenli nakliye sağlama sorumluluğunu üstleniyoruz.
İyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibi.Gümrük geçiş Garantili için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenebilir.
Paketleme resimleri ve yapıştırma kodu, ödemeyi aldıktan sonra 12 saat içinde sağlanır.Güncel izleme bilgileri gün aşırı sağlanacaktır.
Satış sonrası servis: Ürünü aldıktan sonra herhangi bir soru veya sorun, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sorunlar hemen çözülecek

 

Rekabet avantajları:

 

Yüksek kalite ve iyi fiyat.
Zamanında teslim edin.
%100 gümrük geçiş garantisi.
İyi satış sonrası servis.Sorunlarınızı zamanında çözün.


Clomifene Citrate Legal Oral Steroids Hormone Clomid Powder CAS 50-41-9
 
SSS --- Sipariş Kılavuzları:
 
S1: Üretici misiniz?
C: Evet, Xiaogan, Hubei'de bulunan fabrikamızda toplu ürünler üretiyoruz ve Wuhan'da bulunan laboratuvarımızda küçük miktarlar ve müşteri sentez ürünleri üretiyoruz.
 
S2: Stokunuz var mı?
C: Çoğu müşterinin stoku tercih ettiğini anlıyoruz, bu nedenle çoğu ürün için stok tutmaya çalışacağız.Ancak bazı nadir ürünler için stok tutmayacağız ve sentezlenmesi için zamana ihtiyacı var.
 
S3: Hangi sertifikaları ve belgeleri sunuyorsunuz?
C: COA, HNMR, HPLC, LC-MS vb. gibi bazı teknik evraklar mevcuttur.
 
S4: Neden seni seçmeliyim?
C: Güçlü teknik destek - kimya endüstrisinde ortalama 5 yılı aşkın süredir çalışan son derece yetenekli ve tam deneyimli personelimizden gelmektedir.
Sıkı kalite kontrol, gelişmiş yönetim sistemimizden gelir.
Profesyonel ve sıcak satış ekibi - Rekabetçi bir dünyada ancak çok çalışarak kazanabileceğimize inandığımız için
Hızlı yanıt ve mükemmel satış öncesi ve satış sonrası hizmet - müşterilerimizin en iyi hizmeti hak ettiğine inandığımız için
 
S5: Sizden en iyi fiyatı alabilir miyim?
C: Elbette.Aşırı kar peşinde değiliz ve her zaman en iyi teklifi vermeye çalışıyoruz.Pazarlık konusunda iyiyseniz, pazarlık eğlencesinin de tadını çıkarabilirsiniz.Sadece çok zorlaştırma!
 
S6: Nasıl ödemeliyim?
C: Her türlü ödeme yöntemini kabul ediyoruz.Alibaba ticaret güvencesi, T/T, West union, Paypal gibi.
 
S7: Ücretsiz numune sağlıyor musunuz?
C: Evet, stoğumuz varsa ücretsiz numune sağlayabiliriz, sadece teslimat ücretini karşılamanız gerekir.

 

 

Herhangi bir ihtiyaç, lütfen bana ulaşın

E-posta: tonyraws810@gmail.com

Whatsapp: 86-15871352379

Wickr: tonyraws

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8613657291547

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379