Oral Turinabol 4-Klorodehidrometil Testosteron CAS 2446-23-3

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ChineseHormone
Sertifika: ISO9001,SGS,UKAS,GMP
Model numarası: 2446-23-3
Min sipariş miktarı: Ücretsiz Örnekler kullanılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Gizli paket veya gerektiği gibi
Teslim süresi: 3-6 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoins
Yetenek temini: 500 kg/ay
Ürün adı: 4-Klorodehidrometil Testosteron Paketleme: Gümrükten geçmek için iyi gizlenmiş paket
Ödeme: T/T, Western Union, Moneygram ve Bitcoin Nakliye: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex, vb.
Politika: Ücretsiz yeniden gönderme politikası E-posta: tonyraws810@gmail.com
Naber: 86-15871352379 hasır: tonyraws
Vurgulamak:

kas yapı steroidleri

,

vücut geliştirme anabolik steroidleri

Oral Turinabol 4-Klorodehidrometil Testosteron CAS 2446-23-3

 

Hızlı ayrıntılar:

 

Ürün adı 4-Klorodehidrometil Testosteron
takma ad Turinabol
CAS NUMARASI 2446-23-3
Görünüm Beyaz toz
MF C20H27ClO2
MW 334.88
Saflık %99dk
Menşei Çin
İhracat pazarı küresel
Seviye farmasötik sınıf
Tedarik kapasitesi stokta kitle
kullanım androjenik-anabolik bir steroiddir.Oral Turinabol, metandienonun (dehidrometiltestosteron) (Dianabol) 4-kloro ikameli türevidir.
Paketleme Gümrükten geçmek için iyi gizlenmiş paket
Ödeme T/T, Western Union, Moneygram ve Bitcoin.
Nakliye EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, TNT, Aramex, vb.
lider zaman Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde.
Teslimat süresi 3-7 iş günü
%99 geçiş oranı ve %100 ücretsiz yeniden gönderme politikası

 

4-Klorodehidrometil Testosteron Açıklama:

 

klorodehidrometiltestosteron(CDMT) (Marka Oral Turinabol) androjenik-anabolik bir steroiddir.Oral Turinabol, metandienonun (dehidrometiltestosteron) (Dianabol) 4-kloro ikameli türevidir.

 

(1) Oral Turinabol güçlü bir yağsız doku oluşturucudur ve kesmek için iyidir.
(2) Oral Turinabol güvenli bir steroiddir ve genellikle Dianabol ile Anavar arasında bir yerde özelliklere sahip olarak tanımlanır.
(3) Günlük dozajlar 40 ila 60 mg aralığındadır ve Oral Turinabol, kesme veya yarışma öncesi yığınlara harika bir katkı sağlar.Çok yönlülük, bu steroidin çok olumlu bir yönüdür ve hızın gerekli olduğu sporlardaki sporcular bile Oral Turinabol'ü uygun bir performans arttırıcı ilaç bulacaktır.
(4) Su tutmadan ek ağırlık artışı olmaksızın güçlü anabolik etkiler çok uygundur.

 

Oral Turinabol İşlevleri ve Özellikleri:

 

Resmi olarak 4-klorodehidrometiltestosteron olarak bilinen Oral Turinabol, temelde kendisi bir testosteron türevi olan Dianabol'un (Methandrostenolone) yapısal olarak değiştirilmiş bir şeklidir.Oral Turinabol'un yapısal makyajı çok basittir.Bileşik, anabolik ve androjenik oranı anabolik lehine değiştiren, karbon 1 ve 2'de çift bağ eklenmiş testosteron hormonudur.Ayrıca karbon 4'te hormonun aromatize olmasını engelleyen ve androjenik yapısını daha da azaltan ilave bir Kloro grubu taşır.Son değişiklik, oral uygulama yoluyla hormonu koruyan 17. karbon pozisyonunda eklenen bir metil grubudur.Bu son değişiklik, Oral Turinabol'u resmi olarak bir C17-alfa alkillenmiş (C17-aa) anabolik androjenik steroid olarak sınıflandırır.

 

Protein, nitrojen ve kırmızı kan hücreleri özellikleri mevcut olmakla birlikte, Oral Turinabol'da diğer birçok steroidde olduğu kadar belirgin değildir.Ancak yine de dikkate değer ve oldukça faydalıdırlar.Bununla birlikte, steroid, aromatize etme yeteneğinden yoksun olduğu ve bu tür hafif androjenik aktivite taşıdığı için daha hafif bir yapıya sahip bu tür özellikleri destekleyecektir.Bu, ilerleme kaydetmesi gerekirken mümkün olduğunca temiz tutması gereken kişi için çok faydalı olabilir.

 

Oral Turinabol'un yumuşak doğası onu çok çekici kılıyor, ancak değerini büyük ölçüde artıran başka bir özellik daha var.Bu steroid, Seks Hormonu Bağlayıcı Globulini (SHBG) önemli ölçüde azaltma yeteneğine sahiptir.Bu yeteneği diğer birkaç steroid kadar güçlü bir şekilde taşımaz, ancak yine de dikkate değerden daha fazlasıdır.SHBG'deki bu azalma, daha aktif ve kullanılabilir serbest testosteron sağlar.Belki daha da önemlisi, kullanıyor olabileceğiniz diğer steroidlerin bağlı bir duruma düşmesini engeller.Temel olarak kişi, Oral Turinabol tarafından oluşturulan sinerji nedeniyle dozu artırmaya gerek kalmadan kullanılan diğer steroidlerden daha fazlasını alabilmelidir.

 

Yönetim (Erkek):

 

Oral Turinabol'ün ortak bir klinik dozunun günde 5 mg olduğu tahmin edilmektedir;gerçek reçeteleme yönergeleri mevcut değildir.Spor alanında, etkili bir oral günlük dozaj, hepatotoksisiteyi en aza indirmek için 6-8 haftadan uzun olmayan döngüler halinde alınan 15-40 mg aralığına düşer.Bu seviye, yağsız kas kütlesi ve gücünde ölçülebilir artışlar için yeterlidir.

 

Bu ajan çoğunlukla vücut geliştirme amaçları için bir ön yarışma veya kesme steroidi olarak uygulanır ve östrojenik olmaması nedeniyle ideal bir hacim artırıcı ajan olarak görülmez.Hızın birincil odak olma eğiliminde olduğu sporlardaki sporcular da klorodehidrometiltestosteronda güçlü bir destek bulurlar ve fazladan su veya yağ ağırlığı taşımak zorunda kalmadan güçlü bir anabolik fayda sağlarlar.

 

Yönetim (Kadınlar):

 

Oral Turinabol'ün ortak bir klinik dozunun günde 1-2.5 mg olduğu tahmin edilmektedir;gerçek reçeteleme yönergeleri mevcut değildir.Spor alanında, kadınlar hepatotoksisiteyi en aza indirmek için genellikle günde 4-6 haftadan fazla olmayan döngüler halinde alınan 5 mg'lık tek bir tablet alırlardı.Bu kullanım düzeyinde virilize edici etkiler olası değildir.Eski GDR doping programında kadın atletlerle çok daha yüksek dozlar sıklıkla kullanıldı, ancak çoğu zaman güçlü virilize edici yan etkilerin zarar görmesine neden oldu.

 

İpuçları:

 

SİPARİŞ NASIL YAPILIR?

 

1. Bize söyleyin:

Adınız ne?

Neye ihtiyacınız var (ürün adı/ne için kullanım ve miktar)?

Nerelisin

En kısa sürede bir tavsiye ve teklif alacaksınız.

 

2. Tüm detaylar üzerinde anlaşmaya vardığımızda, ödeme hesabı sağlanacak ve tam ödeme yapılacaktır.

 

3. Ödemeyi onayladıktan sonra doğru alıcı adresine ihtiyaç duyulacaktır.Daha sonra mallarınız 12 saat içinde gönderilecektir, takip numarası mevcuttur.

 

4. Mallar 3 ~ 7 gün içinde size ulaşacaktır.

 

NEDEN BİZİ SEÇTİNİZ?

 

1. Yüksek kalite: Fabrikalarımız, 10 yılı aşkın tecrübesi ile ham toz üretiminde profesyoneldir.Tüm dünyada iyi bir üne sahip olan ürünlerimiz Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Avustralya, Japonya, Kore ve diğer birçok ülkeye her ay 100 kg'dan fazla ihraç edilmiştir.

 

2. Rekabetçi fiyat: Tüm tozlar fabrikadan doğrudan tedarik edilir, fabrika fiyatıdır ve pazarlık edilebilir.

 

3. Hızlı ve güvenli teslimat: Mallarınız ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilecektir, takip numarası mevcut, gümrük geçiş oranı ≥99%.

 

4. İyi satış öncesi ve sonrası hizmet: Herhangi bir sorun, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizin için her zaman çevrimiçi olacağız.

 

Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı ve güvenli teslimat, iyi hizmet, işte bu biziz!İletişime hoş geldiniz!

 

4-Klorodehidrometil Testosteron

 

Oral Turinabol 4-Klorodehidrometil Testosteron CAS 2446-23-3 0

 

 

Herhangi bir ihtiyaç, lütfen bana ulaşın

E-posta: tonyraws810@gmail.com

Whatsapp: 86-15871352379

Wickr: tonyraws

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8613657291547

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379