Enjekte Edilebilir Steroid Drostanolone Propionate Toz Masteron CAS 521-12-0

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GSP
Sertifika: HPLC
Model numarası: CAS 521-12-0
Min sipariş miktarı: 10g
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Özel Örtülü Paket veya Özelleştirilmiş Paket, %100 Özel Geçiş Oranı Garantisi
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, paypal, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: 5000kg/Ay
E-posta: tonyraws810@gmail.com Naber: +8615871352379
hasır: tonyraws
Vurgulamak:

enjekte edilebilir steroid Drostanolone Propionate Powder

,

Masteron Drostanolone Propionate Powder

,

CAS 521-12-0

1. Drostanolone Propionate tozu Temel Bilgiler

Drostanolone propionate (masteron), dihidrotestosterondan türetilen ortak enjekte edilebilir steroiddir.Burada, dihidrotestosteron yapısının ve 2-metil kümesinin modifikasyonu, anabolik performansını artıracak ve kas büyümesini etkili bir şekilde teşvik edecektir."güçlü anabolik steroidler ve anti steroid ilaçlar" olarak anılacaktır, steroidler ve anti steroid özelliklere sahip olacaktır.Bununla birlikte, özellikle farklı ajanlar alan birimi kullanıldığında, anabolik özellikleri alan biriminin orta düzeyde olduğu düşünülmüştür.Bu ilaç en çok diyet yapanlarda veya hız koçluğu yapan sporcularda kullanılır, kas sertliğini iyileştirecek, yağsız et miktarını ve kas gücünü artıracak, vücut yağ seviyesini geri kazanacak, görünüm etkilerini azaltacaktır.

Ürün adı Drostanolone Propionate
Diğer Adı usta
CAS 521-12-0
MW 360.53
MF C23H36O3
Saflık %98'in üzerinde
Görünüm beyaz tozlar
Paketleme 1kg/çanta

2.Drostanolone Propionate tozu Avantajı

Avantaj Bizim Başka
Kalite %99'dan fazla daha az
Algılama araçları HPLC,MS,HNMR Algılama yok
Ulaşım %100 garantili teslimat Garanti yok
Satış sonrası Hemen dilatasyon

Ürün kalitesi, USP normaline sıkı sıkıya bağlı olarak yapılır ve denetlenir.her parti, eksiksiz bir rapora bir göz atın ve spektruma bir göz atın.Saflık doksan dokuzun üzerindedir ve ayrıca alt normalde kontrol edilen kirlilikler alan birimidir.

COA HPLC MS HNMR

Kalitenin faydalarına ek olarak, ulaşımın faydaları da vardır.birkaç yıllık uzmanlığımız var.Birçok ülkede, müşterilerin ürünlerin yüzde 100'ünü almasını sağlamak için özel kanallarımız var.alışveriş yapanların çoğu gümrükten rahatsız ve gümrük tarafından rahatsız edilmek istemiyor.Burada herhangi bir sorun olmayacaktır.Örneğin: Kanada, ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, İsveç, İtalya, İspanya Krallığı ve farklı ülkelere sıklıkla gönderilmektedir.

3.Drostanolone Propionate tozu Amaç ve doz

Egzersizin amacı erkekler içindir, genellikle haftada 3 kez.tüm haftalık doz bazen 6-12 hafta boyunca 200-400 mg'dır.Bu kullanım seviyesi, yağsız kas kütlesi ve gücünde ölçülebilir kazanımlar sağlamak için yeterlidir.

Kadınlar haftada 3 kez yüz mg aldı.Sekiz ila on iki hafta boyunca kullanın.Eğer tatmin edici sonuçlar elde edilirse alan birimi kullanılmaya devam edilecektir.Lütfen tavsiye edilen dozlarda en boy etkileri alan biriminin ortak olduğunu unutmayın.Fiziksel veya performans tatlandırma işlevleri için bir kez kullanıldığında, dört ila altı hafta boyunca haftada elli mg'lık bir doz en yaygın olanıdır.Haftada yüz mg veya daha az bir dozda erkeksi semptomlara sahip olmak nadirdir.

4.Drostanolone Propionate tozu en boy etkileri

androjenler:

Yağlı cilt, vücut / yüz kılı büyümesi.Anabolik / androjenik hormon steroidleri de erkek kelliğini tahriş edebilir.kadınsı kullanıcılar düzensiz katameniye, cilt dokusundaki değişikliklere, yüzdeki kıl büyümesine ve klitorik hipertrofiye yanıt verebilir.

kardiyovasküler:

Anabolik / androjenik hormon steroidleri, vücut sıvısı sterolü üzerinde zararlı bir sonuca sahip olacaktır.hayvan yağı (günde 4 gr) ve doğal sterol/inhibitör formülü de tavsiye edilir.

5. Drostanolone Propionate tozunun algılama metodolojisi

Şu anda piyasadaki en önde gelen bilimsel görüş sayesinde Drostanolone Propionate tozu, özellikle HPLC, MS ve HNMR olmak üzere 3 testten geçmektedir.yalnızca bu 3 test, en kapsamlı ve bilimsel yaklaşımla XXXXX standardını tekrarlayacaktır.Sabit bir zamanda, bir göz atma işlemi tamamlandıktan sonra, bir göz at raporu düzenlenir.Sabit zamanda, her partinin test edildiğini garanti edeceğiz.

6. Drostanolone Propionate tozu mevcut

Drostanolone Propionate tozu firmamızın ana ürünlerinden biridir, uzun stok, sıklıkla sipariş edilir ve herhangi bir zamanda sevk edilir, stok miktarı onlarca kilogramdır.

7. En etkili Drostanolone Propionate tozu üreticisi olma eğilimimiz var

On beş yıllık üretim uzmanlığımız var, ürün üretim yöntemi son derece olgun, doksan dokuzun üzerinde saflık, gezegenin birçok müşterisi ve %100 memnuniyeti var.

Biz Drostanolone Propionate tozunun en etkili üreticisiyiz, bunun bir sonucu olarak, yalnızca mal mantıklı değil, aynı zamanda hizmet tatlıdır.müşterilerin ürünleri mümkün olan en kısa sürede teslim etmelerini ve sorunlarını 1. seferde çözmelerini kolaylaştıracağız.

8. Drostanolone Propionate tozunu azaltmanın bir yolu var mı?

Drostanolone Propionate tozunun satın alma miktarı Amerika Birleşik Devletleri 1000$'a ulaştığında, doksan sekiz, Amerika Birleşik Devletleri 2000$'ı geçtiğinde doksan altı ve Amerika Birleşik Devletleri 5000$'ı geçtiğinde doksan beşinci indirim alacaksınız.Tabii ki, sık sık indirim faaliyetleri yapma eğilimimiz var ve müşteri personelimiz bunları düzenli müşterilerimizle paylaşabiliyor.

9. Drostanolone Propionate tozunu aldıktan sonra nelerden rahatsızsınız?

1. Drostanolone Propionate tozu gerçek mi?

%100 birinci kalite Drostanolone Propionate tozu sözü veriyoruz.Drostanolone Propionate tozu alırsanız, mevcut partinin raporuna bir göz atmayı teklif edeceğiz.Standart memnun değilse, derhal iade edeceğiz.

2. Drostanolone Propionate tozunu güvenli bir şekilde alma eğilimimiz olacak mı?

Drostanolone Propionate tozunun %100 güvenli bir şekilde alınmasını garanti ediyoruz.Alıcı adresinin uygun olduğundan ve işlemler tamamlandığından emin olduktan sonra, makbuz için sabırla beklemeniz yeterlidir.ürünlerin %100'ünün gümrükten evinize gönderileceğini garanti etme eğilimimiz var, böylece ürünleri güvenli bir şekilde alacaksınız.Gümrük stopajı durumunda, %100 yeniden teslimatı garanti etme eğilimimiz var.Size herhangi bir güçlük getirmeyecektir.

 

Aherhangi bir ihtiyaç, lütfen bana ulaşın

E-posta: tonyraws810@gmail.com

Naber:+8615871352379

hasır:tonyraws

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8613657291547

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379