Kas Kazancı İçin Ipamorelin İnsan Büyüme Peptidleri CAS 170851-70-4

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GSP
Sertifika: HPLC
Model numarası: kasa 170851-70-4
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Özel Örtülü Paket veya Özelleştirilmiş Paket, %100 Özel Geçiş Oranı Garantisi
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: Western Union, paypal, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: 1000 şişe/ay
E-posta: tonyraws810@gmail.com Naber: +8615871352379
hasır: tonyraws
Vurgulamak:

Ipamorelin İnsan Büyüme Peptidleri

,

İnsan Büyüme Peptidlerini Kazanan Kas

,

CAS 170851-70-4

Ürün adı: Ipamorelin Ambalaj: şişelenmiş
CAS: 170851-70-4 Kullanım: kas kazanımı
Nakliye Yöntemi: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, VB Renk: Beyaz
Vurgulamak:

farmasötik aktif maddeler

,

farmasötik ince kimyasallar

 


Hızlı Detay

Ürün adı Ipamorelin
Eş anlamlı IpoMarelin;IpaMorelin Asetat;Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2;170851-70-4
CAS 170851-70-4
MF C38H49N9O5
MW 711.863
HANIM  
EINECS Yok
ürün kategorileri peptitler
Dış görünüş Beyaz Liyofilize Toz
Saflık %99
Şartname 2mg / Şişe
Depolamak Liyofilize Ipamorelin, oda sıcaklığında 90 gün stabildir;ancak herhangi bir uzun süre -8C'nin altındaki bir dondurucuda saklanmalıdır.Sulandırıldıktan sonra Ipamorelin, 36 F'yi aşmayacak sıcaklıklarda soğutulmalıdır.
kullanım Ipamorelin, Ghrelin Reseptörünün Seçici Büyüme Hormonu Sekretagogu ve Agonistidir.

Ipamorelin 170851-70-4 Muscle Building Peptide 99% Purity Strong Effect 1

Tanım

Ipamorelin, vücut geliştirme dünyasında büyük ilgi gören büyüleyici yeni bir kas geliştirme keşfidir.Güçlü Büyüme Hormonu salma özelliklerine sahip sentetik bir peptittir.Ve bu GH salan özellikler, geliştirebileceğiniz kas miktarında ve ne kadar hızlı yağ yaktığınız konusunda muazzam bir fark yaratabildikleri için sporcular ve vücut geliştiriciler için ilgi çekicidir.


Ipamorelin bir penta-peptiddir.(Aib-His-D-2-Nal-D- Phe-LysNH2) Ve gösterdiği güç, normal eski Büyüme Hormonunu (GH) çok iyi geçersiz kılabilir.Ancak sporcuların ve vücut geliştiricilerin gerçekten bilmek istediği şey, bu harika peptitin ne yapabileceği, nasıl kullanıldığı ve diğer GHRP peptitleriyle nasıl karşılaştırıldığıdır.


Sporcular, enjekte etmek için küçük bir insülin iğnesi kullanarak günde iki veya üç kez 200 mcg300 mcg dozunda Ipamorelin alıyorlar.Yan etkiler baş ağrısı veya baş dönmesi gibi hissettirdiği için genellikle daha düşük dozla başlarlar.Ipamorelin herhangi bir zamanda alınabilir ancak maksimum büyümeye izin veren Büyüme Hormonunun (GH) nabzı nedeniyle antrenmandan yaklaşık 30-45 dakika önce alınması ideal görünmektedir. Ipamorelin'in kemik büyümesi, vücut ağırlığı, ve GH salınımı bazı ilginç sonuçlar gösterdi. Bir deneyde, grubun tepkilerini test etmek için 15 gün boyunca çeşitli dozlar uygulandı.

 

Vücut ağırlığı artışı üzerinde belirgin ve doza bağımlı bir etki vardı, ancak tedavi grubu toplam IGFI seviyelerinde bir değişiklik göstermedi.Tedavi grubu da kemik gelişimi için serum belirteçleri üretmedi.Örneğin kaval kemiğinin geniş kısmındaki (incik kemiği) hücre sayısı önemli ölçüde değişmedi.Bu iyi bir şey çünkü kemik veya kıkırdak deformitesi için daha az potansiyele sahip kas büyümesine işaret ediyor.

 


Başvuru

Ipamorelin, günde iki kez 300mcg alınan ilginç bir peptittir veya günde 3 kez dozu azaltabilirsiniz, yan etkiler baş ağrılarıdır, bunu antrenmandan 30 dakika önce dişli ile almanızı tavsiye ederim, Ipamorelin farklı özelliklere sahip yeni ve güçlü bir sentetik pentapeptittir. ve spesifik büyüme hormonu (GH) salma özellikleri.Boyuna kemik büyüme hızı, vücut ağırlığı ve GH salınımı üzerindeki etkileri araştırmak amacıyla, deneklere farklı dozlarda (0, 18, 90 ve 450 μg/gün) İpamorelin 15 gün boyunca günde üç kez enjekte edildi. 0, 6 ve 13. günlerde tetrasiklin etiketlemesi, LGR proksimal tibia metafizindeki ilgili floresan bantlar arasındaki mesafe ölçülerek belirlendi.

 

Ipamorelin doza bağlı olarak LGR'yi araç grubunda 42 μm/gün'den tedavi gruplarında 44, 50 ve 52 μm/gün'e yükseltti.Ayrıca vücut ağırlığı artışı üzerinde belirgin ve doza bağlı bir etki vardı.Tedavi, toplam IGF-I seviyelerini veya kemik oluşumu ve rezorbsiyonunun serum belirteçlerini etkilemedi.Tibia metafizindeki tartarat dirençli asit fosfataz pozitif multinükleer hücrelerin sayısı tedavi ile önemli ölçüde değişmedi.

 

Ipamorelin, GHRP-2 ve -6 gibi prolaktin veya kortizolde şişlik oluşturmaz.Ipa, diğer GHRP'ler gibi bir av tüfeği patlaması değil, bir tüfek mermisidir.Ayrıca, iştahı uyarmadığı için nispeten kalori kısıtlı diyetler olanlar için harikadır.

Ipamorelin ve Peptides geleceğin yolu, önümüzdeki 5 yıl veya daha kısa sürede vücut geliştirme dünyasını kasıp kavurma ve antrenman şeklimizde dramatik bir değişiklik bekliyoruz.

 

 


İşlev ve Kullanım
Ipamorelin, diğer peptitler gibi, çok hassas olan dondurularak kurutulmuş bir toz olarak gelir.Sulandırmadan önce buzdolabında veya oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.Bakteriyostatik su ile sulandırıldıktan sonra, flakonlar buzdolabınız gibi serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır.İnsülin şırıngaları, genellikle subkutan enjeksiyon yoluyla uygulamanın en iyi yoludur.

 

Elbette, iPamorelin'i DAC'siz CJC gibi bir GHRH ile kullanmak, GHRP'ler ve GHRH'ler sinerjik olarak birlikte çalıştığı için kullanıcıya GH ve IGF-1'de en büyük artışı sağlayacaktır.

 

Ipamorelin için ortalama doz günde iki ila üç kez 200-300 mcg'dir.On iki haftalık döngüler oldukça normaldir ve PCT çok az olacaktır - mini-pct iyidir.Prolaktin sorunları ortaya çıkarsa, prolaktin ve östrojen benzeri semptomları azaltmaya yardımcı olan ürünler vardır.Bunlara aromataz inhibitörleri (Aromasin, Arimidex) ve Dostinex (Cabergoline) gibi anti-prolaktin yardımcıları dahildir.

 

Aherhangi bir ihtiyaç, lütfen bana ulaşın

E-posta: tonyraws810@gmail.com

Naber:+8615871352379

hasır:tonyraws

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8613657291547

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379