MENT50 Steroid Bitmiş Yağlar Trestolon Asetat 50 50mg/Ml CAS 10161-34-9

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GSP
Sertifika: HPLC
Model numarası: CAS 10161-34-9
E-posta: tonyraws810@gmail.com Naber: +8615871352379
hasır: tonyraws
Vurgulamak:

MENT50 Steroid Bitmiş Yağlar

,

CAS 10161-34-9 Steroid Bitmiş Yağlar

,

50mg/ml Trestolon Asetat 50

Toz Adı: MENT50 Arz: Ham Steroid Tozu & Peptitler & Sarms
Şartname: 50mg/ml,10ml/şişe Nakliye yolu: FedEx, DHL, UPS, Posta Gönderimi
Teslimat süresi: 5-15 gün Diğer isimler: Trestolon Asetat 50
Renk: Sarı Yağ Sıvısı Saflık: >99%
Moleküler formül: C21H30O3    
Vurgulamak:

testosteron propiyonat

,

testosteron propiyonat enjeksiyonu

Temel Bilgiler:

 

trestolon asetat
CAS No.: 6157-87-5
Moleküler Formül: C21H30O3
Erime Noktası: 760 mmHg'de 447.571 °C
Molekül Ağırlığı: 330.47
Parlama Noktası: 194.228 °
Yoğunluk: 1.117 g/cm3
Görünüm: Beyaz toz
Kullanım: Farmasötik hammaddeler, vücut geliştirme ve cinsiyet geliştirme

 

Trestolon Asetat nedir?

 

Testosteron ve esterleri, androjen replasman tedavisi için yaygın olarak kullanılmaktadır.Testosteron, prostatta ve diğer dokularda dihidrotestosterona (DHT) 5 alfa indirgeme geçirir ve yetişkin erkeklerde potansiyel olarak istenmeyen sonuçlara yol açar.

Trestolon veya 7 alfa-metil-19-nortestosteron (MENT), testosterondan on kat daha güçlü olan sentetik bir androjendir.MENT, DHT'ye indirgenmiş 5-alfa değildir.Gonadotropin salınımını engeller, testosteron ve sperm üretimini baskılar.Yine de MENT, androjene bağımlı fonksiyonların çoğu için yeterli replasman tedavisi sağlar.MENT, testosterondan daha hızlı bir metabolik klirens oranına sahiptir ve testosteronun aksine MENT, seks hormonu bağlayıcı globuline (SHBG) bağlanmaz.MENT, östrojenin erkek fizyolojisine sağladığı faydaları koruyarak aromatizasyon (7-alfa-metil-estradiole) yeteneğine sahiptir.

 

Nüfus Konseyi, MENT'yi [özellikle MENT Asetat (MENT Ac)] kontraseptif amaçlar ve hormon replasman tedavisi için uzun süreli klinik kullanım için araştırdı.İlk denemeler, 5-alfa indirgenemez bir androjen olduğu ve testosteron üzerinde önemli ölçüde artan gücü nedeniyle daha düşük dozlar gerektirdiği için ideal bir aday olabileceğini düşündürmektedir.


İnsan farmasötik müstahzarlarında ve doğum kontrolü ve hormon tedavisine yönelik cihazlarda, özellikle MENT Ac implantı ve MENT transdermal jel ve yama formülasyonlarında MENT'nin çeşitli formları şu anda klinik araştırma altındadır.MENT, transdermal olarak testosteron oranının üç katına kadar emilir – 17 metil testosteron ve 17-α metil testosteron.

 

MENT, transdermal ve/veya intramüsküler bir preparat olarak, androjen replasman tedavisi ve kontrasepsiyonun ötesinde, bunlarla sınırlı olmamak üzere, primer hipogonadizm, testis yetmezliği, ASIH, kellik, sarkopeni, kemik kütlesi kaybı, kas dahil olmak üzere çok çeşitli endikasyonlarda uygulamaya sahip olacaktır. israf ve kaşeksi, BPH, prostat kanseri ve tabii ki vücut geliştirme ve spor performansını artırma.

Uygulamalar:

 

Trestolon Asetat (MENT) Testosteron ve esterleri, androjen replasman tedavisi için yaygın olarak kullanılmaktadır.Testosteron, prostatta ve diğer dokularda dihidrotestosterona (DHT) 5 alfa indirgeme geçirir ve yetişkin erkeklerde potansiyel olarak istenmeyen sonuçlara yol açar.

 

Trestolone Acetate, tıbbi olarak diğer amaçlar için kullanılsa da, insan fiziğini mükemmelleştirme konusunda ciddi olan kişiler için popüler bir alternatiftir.Hızlı güç geliştirme arayan ve mümkün olan en kısa sürede boyut artışı konusunda ciddi olan herkes için hızlı ve etkili sonuçları ile tanınır.Trestolone Acetate, diyet, takviyeler ve fitness rejiminin bir kombinasyonu yoluyla olumlu sonuçlar almaya kendini adamış vücut geliştiriciler ve ağırlık eğitmenleri için tasarlanmıştır.

 

Trestolon Asetat etkileri


Şişirme veya kesme ile ilgilenen herkes için, Trestolon Asetat her iki amaç için de yararlıdır.Kesim, sporcuların kas kütlelerinden ödün vermeden mümkün olduğunca fazla yağ azaltmalarını sağlar.Hacim yaparken, asıl amaç mümkün olduğunca fazla kas ve güç oluşturmaktır.Trestolone Acetate, vücutlarını geliştirmek için ısrarla çalışırken vücut geliştiricilere ve ağırlık kaldırıcılara yardımcı olarak her iki sonuca da ulaşır.Kaslar büyümeye devam ederken yağ daha etkili bir şekilde yakılır.

Trestolone Acetate'den en iyi şekilde yararlanmak için kapsamlı bir yaklaşım kullanmak kesinlikle gereklidir.Kas eklemek ve yağları ortadan kaldırmak için doğru beslenme esastır.Etkili bir egzersiz rutini de korunmalıdır.Uzun bir süre boyunca öngörülen miktarda Trestolone Asetat kullanımı ile birleştirildiğinde, sonuçlar fark edilir olacaktır.

Testolone Asetat, son derece güçlü olması nedeniyle rekabette bir avantaja sahiptir.Ayrıca, ticari satışlara değil, sağlam, tıbbi araştırmalara dayanmaktadır.Diğer steroidler de testosteron takviyesi gerektirirken, Trestolone Asetat bağımsız olarak kullanılabilir.Muadillerine kıyasla kas büyümesini sağlamak için optimal bir ilaç olarak kabul edilir.

Ek bir fayda olarak, Trestolone Asetat kullanımı uykusuzluk, saldırganlık, istenmeyen gece terlemeleri, libido kaybı ve akne salgınına neden olmaz.

Aherhangi bir ihtiyaç, lütfen bana ulaşın

E-posta: tonyraws810@gmail.com

Naber:+8615871352379

hasır:tonyraws

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8613657291547

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379