Nandrolone Phenylpropionate Toz Hukuksal Oral Anabolik Steroidler% 99 Min CAS 62-90-8

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DESEN
Sertifika: ISO9001,SGS,UKAS,GMP
Model numarası: 62-90-8
Min sipariş miktarı: Ücretsiz Örnekler kullanılabilir
Fiyat: Negotiated Price
Ambalaj bilgileri: Gerektirdiği
Teslim süresi: 3 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 500 kg/ay
takma ad: <i>Durabolin;</i> <b>durabolin;</b> <i>Durabol;</i> <b>durabol;</b> <i>NPP</i> <b>nükleer santral</b Moleküler formül: C27H34O3
Moleküler ağırlık: 406.56 Einecs: 200-551-9
tahlil: %99 dk Görünüm: Beyaz Kristal Toz
E-posta: tonyraws810@gmail.com Naber: 86-15871352379
hasır: tonyraws
Vurgulamak:

Yasal Oral steroid

,

oral steroids for muscle gain

Nandrolone Phenylpropionate (NPP), nandrolone'un daha az bilinen ve daha az popüler olan fenilpropionat ester versiyonudur.Öncelikle 'deca' olarak bildiklerimiz ile "NPP" olarak bildiklerimiz arasındaki farkı anlamak önemlidir.NPP'yi basit terimlerle ifade etmek için aradaki fark basitçe esterdir.NPP daha kısa estere sahipken, nandrolone'un deca durabolin versiyonu daha uzun 'deca' estere sahiptir.

 

Nandrolone Fenilpropionat Yasal Anabolik Steroidler %99 Min. CAS 62-90-8


Hızlı Ayrıntılar:

 

• Ürün adı:Nandrolone Fenilpropionat
• Takma ad: Durabolin, nandrolone fenpropionat;nandroloni fenilpropionalar
• CAS sicil numarası: 62-90-8
• Moleküler formül: C27H34O3
• Molekül ağırlığı: 406.56
• EINECS: 200-551-9
• Test: %99 min
• Görünüm: Kirli beyaz toz

 

• Kullanım: Farmasötik malzeme olarak kullanılabilir, Nandrolone fenilpropionat en popüler enjekte edilebilir steroidlerden biridir.Temel olarak Deca'dır, daha kısa bir estere sahiptir (deka durabolin veya nandrolone dekanoatta bulunan dekanoat ester yerine fenilpropionat), bu da kan dolaşımına daha hızlı salınmasını sağlar.

 

Ürün Açıklaması:

 

Nandrolone fenilpropionat, protein anabolik hormon ilaçları olarak, amino asitlerden protein sentezini artırabilir ve ayrıca amino asitlerin üreye ayrışmasını engelleyebilir ve kalsiyum birikimini teşvik etme işlevine sahiptir.Asimilasyonu diğer testosteron türevlerine göre daha dayanıklı ve güçlüdür ve erkeklik hormonu etkisi azdır.

 

Nandrolone fenilpropionat esas olarak şiddetli yanıklar, operasyon öncesi ve sonrası malign tümör hastaları, kırık iyileşmesi ve şiddetli osteoporozdan sonra kolay olmayan, erken büyüme önemli ölçüde yavaşlama, cücelik, şiddetli yetersiz beslenme, iştahsızlık, ishal ve diğer şiddetli kronik gibi protein eksikliği için kullanılır. tüketim hastalıklarıEtiyolojik tedavide yardımcı tedavi olarak verebildiği gibi meme kanserinin uygun olmayan ameliyatlarında, disfonksiyonel rahim kanamalarında ve rahim miyomlarında vb. durumlarda da kullanılabilir.

 

Uygulamalar:


Kronik zayıflama hastalığı, ciddi hastalık ve zayıf zayıf, halsiz, osteoporoz, infantil displazi, aplastik anemi, vb. için ameliyattan sonra kullanın. Daha önceki yıllarda, hem vücut geliştiriciler için yaygın olarak bulunan hem de ekonomik olan tek farmasötik enjekte edilebilirler.O zaman östrojen kontrolü yoktu.Bu nedenle Durabolin'in düşük aromatize edici özellikleri o zamanlar oldukça faydalıydı.

Fonksiyonlar:


Durabolin, 1950'lerin sonlarında Organon tarafından oluşturulan ve resmi olarak Nandrolone Phenylpropionate olarak bilinen bir anabolik steroiddir.Bu anabolik steroid, Organon'un Deca Durabolin'i (Nandrolone Decanoate) ile hemen hemen aynıdır, tek fark ester ekli olmasıdır.Bu, genellikle Nandrolone'un çok daha hızlı hareket eden bir versiyonu olarak adlandırılan Durabolin veya NPP'yi yapar.


Bu steroidin faydaları hem terapötik hem de performansa dayalı çevrelerde kolayca görülebilir.Tıbbi bir ortamda, testosteron ile birlikte bu, sahip olduğumuz en önemli anabolik steroidlerden biridir ve sağlayabileceği avantajlar son derece derindir.

 

Nandrolone Phenylpropionate, 10 haftadan kısa bir döngüde diğer kısa esterlerle harika bir yığın oluşturur.Hacim için iyi bir döngü, klasik NPP ve test prop döngüsü olacaktır.10 hafta boyunca haftada 300 mg NPP, 10 hafta boyunca haftada 300 mg test prop.Dikkat Bu kısa etkili esterler için gerekli olmadığı için döngüyü başlatmak için bir oral eklemedim.Bir aromataz inhibitörü (AI) kullanmayı da unutmayın.

 

COA:

 

Test Öğeleri Şartname Sonuçlar
Tanım Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz
Kimlik Kızılötesi emilim Pozitif
  Ultraviyole Soğurma Pozitif
tahlil %97.00~103.00 %99.26
çözünürlük Suda pratik olarak çözünmez uygun
  Etanol içinde çözünür (%96) uygun
Kurutma kaybı maksimum %0.5 %0.32
Ağır metaller 20PPm maks <10PPm
Erime noktası 95~99°C 96~98°C
Spesifik Optik Rotasyon +48°~+51° +50,5°
Organik Uçucu Safsızlıklar gereksinimleri karşılar uygun

 

Ürün resmi:

 

Nandrolone Phenylpropionate Toz Hukuksal Oral Anabolik Steroidler% 99 Min CAS 62-90-8 0

 

Şirket Avantajları:

 

1. Kalite güvencesi
Yılların verdiği tecrübe, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktır, birçok müşteri ürünlerimizi kullanır, ürünün çok iyi olduğuna inanıyoruz.Toz mu sıvı mı, evet hepimiz biliyoruz, sıvımız daha iyi.

 

2. Güvenli ulaşım
Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre farklı taşımadır, ambalajlarımız ise en son gümrük durumuna göre sürekli güncellenir, ambalajlarımız iyileştirilir, 4-7 iş günü içerisinde ürününüzün elinize ulaşmasını garanti ederiz.


3. Ürün çeşitliliği

Ürünlerimiz toz ve likit olup likitin etkisi çok iyidir fakat bir çok kişi likit kullanmaz bu yüzden çok şanslısınız bizim tozumuzu alıyorsun likit yapma yöntemini bizde anlatabiliriz sıvı, size nasıl filtreleyeceğinizi anlatacağız.Ürünlerimizi çok güvenli bir şekilde kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ediyoruz.

 

4. Yüksek kaliteli hizmet

Ürünlerimizin ambalajları herhangi bir hormon bilgisi içermeyecek ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilecektir.Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı %99, Kanada, Brezilya oldukça yüksek toka yakın oran alanına gelince, ayrıca gümrükten geçmenin yeni bir yolu var.Ayrıca bazı bölgelere tamamen yeniden gönderme politikamız var.

 

 

Herhangi bir ihtiyaç, lütfen bana ulaşın

E-posta: tonyraws810@gmail.com

Whatsapp: 86-15871352379

Wickr: tonyraws

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8613657291547

Naber : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8615871352379